У Бельгії сформовано перехідний уряд
Учора, після півроку безвладдя, в Бельгії було сформовано перехідний уряд країни на чолі з Гі Верхофстадтом. Термін роботи перехідного уряду обмежений — до 23 березня 2008 року. Є надія, що фламандські християнські демократи на чолі з Івом Летермом (а саме вони отримали більшість на виборах 10 травня) хоча б до цього часу спроможуться сформувати нову коаліцію та постійний уряд.
Польські війська залишать Ірак
Новий уряд Польщі на чолі з Дональдом Туском вирішив повністю вивести свій військовий контингент з Іраку до 31 жовтня 2008 року. Майбутнє польського контингенту, який нараховує 900 осіб, є однією з головних причин тертя між гілками влади. Туск хоче вивести вояків з Іраку наступного року, а Лех Качинський бажає, щоб поляки залишалися в Іраку.
Опозиція потрапляє до парламенту Киргизії
Верховний суд Киргизії відмінив положення виборчого законодавства про п’ятивідсотковий бар’єр та про необхідність партіям набрати не менше піввідсотка голосів від загальної кількості виборців у кожній із семи областей та містах Ош і Бішкек. Відтак до парламенту Киргизії, окрім пропрезидентської партії «Ак Жол», потрапляють три опозиційні партії: «Ата Мекне» на чолі з Омурбеком Текебаєвим (8,29 відсока голосів виборців), Партія комуністів на чолі з Ісхаком Масалієвим (5,12 відсотка) та Соціал–демократична на чолі з екс–прем’єром Алмазбеком Атамбаєвим (5,05 відсотка). Офіційні результати виборів ЦВК Киргизії оголосить сьогодні, а завтра відбудеться перше засідання новообраного парламенту.