Віктор Ющенко: Я не буду заручником чиїхось інтриг

Віктор Ющенко: Я не буду заручником чиїхось інтриг

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Вікторові Ющенку хотілося б, аби Прем’єр–міністром стала саме Юлія Тимошенко, зізнався Президент. Саме тому він повторно подав її кандидатуру на затвердження Верховної Ради. «Ключова відповідальність (за те, що в Україні досі немає уряду), я переконаний, лежить на двох політичних силах: Партія регіонів та Блок Юлії Тимошенко, і плюс «Наша Україна» як такий довісок», — зазначив Ющенко в інтерв’ю «5–му каналу». За його словами, «йдеться не тільки про проблеми регламенту». «Насправді не завжди навіть ідеться про змістовні ідеологічні протиріччя, а про набагато прагматичніші речі», — наголосив В. Ю.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Дім, який збудували з «УБК»

Дім, який збудували з «УБК»

15 грудня 2000 року на знак протесту проти політики тодішнього Президента Леоніда Кучми на головній площі Києва були встановлені перші намети. Організаторами руху «Україна без Кучми» виступили 14 політичних партій і сім громадських об’єднань, які створили Громадянський комітет захисту конституційних прав та свобод людини. Детонатором акції непокори стала інформація, оприлюднена лідером Соцпартії Олександром Морозом, про причетність вищих посадовців держави до зникнення журналіста Георгія Гонгадзе. На тлі «касетного скандалу» українці побачили істинне обличчя тієї влади: знесення наметів, провокації, міліція з кийками — розв’язка настала 9 березня 2001 року, коли сталися сутички демонстрантів із загонами міліції й сотні активістів опинилися за ґратами. Потрапити до буцегарні того вечора можна було навіть за українську мову або значок із тризубом. Шістнадцятеро хлопців — учасники бійки біля Адміністрації Президента — отримали значні терміни ув’язнення, їхні судимості не скасовані й досі.

Удар по «Майдану»

Удар по «Майдану»

Невідомі особи влаштували комп’ютерну атаку на інтернет–сайт «Майдан». Проект піддають зовнішньому впливові вже більше десяти днів. Спочатку були великі проблеми з доступом до сайту, а через кілька днів сторінка перестала відкриватися узагалі. Разом із «Майданом» на певний час «провалилися» інтернет–сайти Української гельсінської спілки та Харківської правозахисної групи: три сторінки лежать на одному сервері.

Твереза «Юність»

Твереза «Юність»

На свій ІІ з’їзд, у якому взяло участь майже 300 делегатів, молоді «нашоукраїнці» зібралися не в столиці, а в регіоні, де їхню політичну силу донедавна зустрічали лише «в штики». Чого тільки варті події осені 2003 року, коли тут зірвали з’їзд «дорослої» «Нашої України» на чолі з Віктором Ющенком. Тож, вибираючи Донецьк місцем проведення форуму, його організатори прагнули засвідчити, що відтоді нарешті відбулися певні зміни. «Ми хочемо показати, що й на Донбасі присутня «помаранчева» молодь, яка підтримуватиме Президента України та демократичну коаліцію, підтримуватиме єдність України від Сходу до Заходу», — каже голова «МСНУ» Степан Барна.

Є пайки — будуть і вибори?

Є пайки — будуть і вибори?

Депутатські звернення до Генпрокурора Олександра Медведька про підкуп електорату під час виборів міського голови столиці в 2006 році направили БЮТівець Володимир Бондаренко та член фракції «НУНС» Владислав Каськів. Народні обранці заявили на вчорашній прес–конференції, що мають документи, які підтверджують існування в Києві виплатного центру, через який лише цьогоріч різним категоріям громадян було виплачено сотні мільйонів гривень. «Той (2006 року) підкуп існує й нині. Вимога ж до людей, яким пропонують гроші чи продовольчі пайки, одна: бути лояльними до Черновецького і підтримувати його політику, — зазначає Бондаренко. — Тобто йдеться про набір майбутнього електорату, щоб зафіксувати, можливо, чергову перемогу Черновецького».

Чекаємо Юлю

Чекаємо Юлю

У вівторок зранку Верховна Рада має розпочати роботу як і належить, без жодних блокувань. Так принаймні вчора випливало з офіційних коментарів представників різних парламентських фракцій. Однак такі обіцянки раніше лунали вже не раз, тож тверезомислячі голови рекомендували не поспішати поперед батька в пекло, застерігаючи: дізнатися про те, що цього вівторка насправді відбуватиметься у сесійній залі, можна буде не раніше самого вівторка. Мовляв, насправді все вирішується не в стінах парламенту або не лише в них, тож чи стане сьогодні Юлія Тимошенко Прем’єр–міністром, відомо лише Йому нагорі. В сенсі, Богові на небесах.

Всі статті рубрики