На рахунку злочинної організації, до якої входили десять жителів Чернігова та області віком від 29 до 46 років, — майже три десятки пограбувань, крадіжок з офісів та адмінприміщень чернігівських фірм тощо. Причому під час своїх злочинних вилазок бандити брали переважно гроші та оргтехніку. Лише за доведеними фактами крадіжок, вони заволоділи 283 тисячами гривень, 28 тисячами доларів та 5 тисячами російських рублів.
Деякі справи отримали навіть політичне забарвлення. Зокрема, об’єктами нападів стали офіси обласних організацій Української народної партії та Партії регіонів. До речі, напад на офіс УНП стався якраз напередодні минулорічних парламентських виборів і боляче вдарив по передвиборчій кампанії партії. Адже тоді зловмисники разом з іншою оргтехнікою викрали комп’ютери з усією базою даних організації. А ось «регіоналам», порівняно з УНП, можна сказати, пощастило: у важкому сейфі, який крадії витягли з офісу і ледве змогли відкрити, виявилося лише кілька сотень гривень.
Діяла ця група доволі успішно. Перша інформація про її діяльність потрапила до міліцейських зведень 13 лютого 2006 року. Тоді черговий міськвідділу внутрішніх справ отримав повідомлення, що в офіс приватного підприємства, яке займається землевпорядними роботами, хтось проник. Злодії вийняли скло віконної рами та відігнули залізні ґрати. З приміщення зникли ноутбук, два комп’ютери з принтерами, сканерами, ксероксами, службова документація, а також гроші на суму чотири тисячі доларів та три тисячі гривень. Але це був тільки початок. Далі — більше. У виборі своїх жертв зловмисникам дедалі більше «фартило» відносно здобичі. Так, 8 травня з офісу ЗАТ «Ара» зникло 12 тисяч гривень, у ніч на 12 травня з кабінетів адміністрації Чернігівського цегляного заводу — 50 тисяч, і піком удачі для бандитів стало 22 червня 2006 року, коли вони заволоділи сумою в 22 тисячі доларів в одній з приватних фірм обласного центру.
Востаннє злочинці вийшли «на діло» в ніч з 20 на 21 травня. З офісу фірми, що торгує будматеріалами, викрали сейф з 85 тисячами гривень та документи. На цьому злочинний «фарт» скінчився: всіх учасників угруповання було заарештовано.
Як зазначають працівники УБОЗу, ця «бригада» була чітко організована. Кожен із її учасників добре знав своє місце і роль під час скоєння злочинів. На Чернігівщині вперше проти досвідчених злодіїв облпрокуратурою порушено карну справу за ч.1 ст. 255 КК (створення злочинної організації), яка передбачає позбавлення волі від 5 до 12 років. Зараз її розглядають у суді.