ПРИКОЛИ про сварки між чоловіками і дружинами
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Чжан Цзилінь загубила стрічку переможниці.
«Китайська лялечка» — так, попри анітрохи не «ляльковий» зріст 182 см, преса ніжно прозвала 23річну Чжан Цзилінь. Тонесенька дівчина з обличчям фарфорової статуетки вперше в історії своєї країни здобула титул «Міс світу2007». «Я така щаслива! За мене вболівало понад мільярд людей, і саме їхня підтримка та рідна земля допомогли мені перемогти», — сказала розчулена Чжан, отримавши корону з рук попередньої світової «міски», чешки Татьяни Кухаржової. На додачу до цієї прикраси китаянці дісталося 85 тисяч доларів призових, хоча значну частину цієї суми доведеться сплатити на податки.
У своєму блозі на інтернетпорталі Sina.com Цзилінь після перемоги написала тільки одне слово: «Мрія». Але протягом першої ж доби після завершення конкурсу цю сторінку у всесвітній мережі відвідали понад мільйон користувачів.
За Чжан, мабуть, і справді вболівав увесь понад мільярдний Китай, бо про те, що 1 грудня відбувається конкурс «Міс світу», цього разу знало більше мешканців Піднебесної імперії, ніж будьколи раніше. 57мі змагання найперших красунь зі 106 країн світу цього разу проходили саме в комуністичному Китаї, у курортному місті Санья.
Звісно, виглядає трохи дивно, що під час першого проведення такого конкурсу в Китаї перемогла представниця саме цієї країни. Свіжоспечена королева краси зізналася, що теж здивована, хоча й дуже пишається своєю перемогою. Втім організатори запевняють: це випадковість. Хто ж, мовляв, знав, що саме китаянка виявиться не лише найвищою зпоміж усіх дівчат, а й найелегантнішою і найчарівнішою! До того ж судді відзначили, що в цієї дівчини дуже природна краса, на відміну від деяких наскрізь «штучних» конкуренток.
Нагадаємо, що цього разу в журі конкурсу «Міс світу» була й представниця України, засновниця фонду «АнтиСНІД» Олена Франчук — дочка ексПрезидента Кучми. Однак українська «міска» з Ужгорода Ліка Роман преференцій не отримала: наша дівчина не потрапила навіть до фіналу, хоча й увійшла до двадцятки учасниць із найкращими фігурами. Очевидно, 22річна красуня не дотягла до ідеального поєднання фізичної форми, стилю, особистісних якостей і вроди — саме за цими якостями обирали переможницю. Варто зазначити, що перед конкурсом Ліка намагалася всіляко заручитися підтримкою... Бога. Саме вона стала одним із облич рекламної акції однієї з київських харизматичних церков. Бігборди з ликом пані Роман були розвішані по всій столиці із гаслом «Бог — моя краса».
Звання «першої віцеміс» здобула представниця Анголи Мікаела Рейс, а «звичайною» «віцеміс» стала мексиканка Кароліна Моран Гордільйо. Також до п’ятірки фіналісток увійшли «міс Швеція» та «міс Тринідад і Тобаго».
Щодо щасливої Чжан Цзилінь, то на найближчий рік дівчині доведеться звільнитися з роботи на фірмі в Пекіні, де вона працювала звичайною секретаркою. Тепер кожен день володарки звання «Міс світу» має бути насичений доброчинними справами. Скажімо, Татьяна Кухаржова, виконуючи обов’язки «Міс світу2006», 180 (!) разів літала з благодійними місіями в різні куточки планети. Доброчинність же нової переможниці почалася ще до того, як на її голову надягли корону. Оскільки цьогорічний фінал конкурсу відбувався у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, про це нагадували й декорації, і промови учасниць та почесних гостей.
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Майбутній комедіант народився 6 січня 1955 року в сім’ї Еріка Аткінсона та Елли Мей Бембридж. >>
Наймолодшою в Україні дитиною, яка пропливла 25 метрів у басейні, стала одеситка Емма Клочкова, якій лише 2 роки й 4 місяці. >>
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Двоє українців перепливають Атлантичний океан, аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію поранених військових: ветеран Іван Гаврилко та капітан і волонтер Дмитро Резвой на сьогодні пройшли на човні вже половину шляху. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>