Посольства запалять свічки
В усіх дипломатичних представництвах України за кордоном 24 листопада, у День пам’яті за жертвами Голодомору, буде запалено свічки. Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ Володимир Огризко. Нагадаємо, що в Україні акція «Запали свічку» вперше масово відбулася рік тому. Як і минулоріч, вона розпочнеться о 16.00.
Аргентина вшанує Голодомор
Сенат Національного конгресу Аргентини ухвалив Декларацію про вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років в Україні, повідомила прес–служба українського МЗС. Також у Декларації йдеться про необхідність «висловити солідарність з українським народом та українською громадою в Аргентині. Закликати міжнародне співтовариство до найширшого розповсюдження інформації про цю трагічну подію. Засудити будь–яку державну політику, яка порушує права людини».
Татари готуються до мітингу
У неділю на центральній площі Сімферополя кримські татари проведуть масовий мітинг протесту. Як повідомляє Меджліс, акція відбудеться «у зв’язку з тривалим нерозв’язанням проблем кримськотатарського народу і дискримінацією кримських татар, що посилилися останнім часом, а також у зв’язку зі звірячим побиттям на Ай–Петрі кримських татар працівниками правоохоронних органів». Тим часом ще 8 листопада група кримських татар із метою протесту поставила в центрі Сімферополя наметове містечко.
Київські маршрутки подорожчають
Столичні перевізники вирішили підвищити ціни на проїзд у маршрутних таксі. Наступного тижня вони представлять свої вимоги міським урядовцям. Орієнтовно проїзд у маршрутках коштуватиме від 1 грн. до 2,25 грн. (зараз 0,75—1,75 грн.), повідомляє «Форум». Зростання вартості проїзду пов’язане з суттєвим подорожчанням палива.
Пам’ятник жертвам локальних воєн
Такий монумент має з’явитися в Харкові, повідомляє сайт міськвиконкому. Його проект уже розробив скульптор Сейфаддін Гурбанов. Пам’ятник збудують у вигляді стели з гранітною плитою, на якій розташована земна куля, і солдата з простягнутими до небес руками. Автор скульптури хоче, щоб до пам’ятника вели сходинки, на кожній з яких були висічені назви країн, де воювали харків’яни.