Хто «умертвив» Кучму?

Хто «умертвив» Кучму?

Зітхнувши — хто з полегшенням, а хто з суперечливими почуттями, народ таки погодився повірити в те, що наш Президент Леонід Кучма живий і навіть майже здоровий. Але запитання про те, які ж капосні зловмисники розповсюдили чутку про найгірше, з порядку денного не знято. І якщо дехто лише подумки перебирає всі можливі версії щодо ініціаторів «смерті» гаранта, інші прагнуть продемонструвати дорогому Л.Д. свою відданість, вимагаючи провчити безсовісних наклепників, аби іншим до таких жартів було зась. Скажімо, на думку координатора парламентської більшості Степана Гавриша, розповсюдження чуток про смерть Президента країни є злочином, який треба розслідувати, а винних, природно, покарати. А кому ж такими розслідуваннями й займатися, як не Службі безпеки?

«Барин» їде!

«Барин» їде!

Поки київських автомобілістів лякають дорожніми «пробками», які неминуче виникнуть 23-24 січня (а міліція обіцяє з нагоди приїзду російського президента Володимира Путіна в гості до свого колеги Леоніда Кучми обмежити рух автотранспорту), російський «самодержець» уже морально готується до візиту в братню Україну. Точніше, його готують: позавчора з господарем Кремля зустрівся глава Адміністрації нашого Президента Віктор Медведчук.

Читацький щоденник

Читацький щоденник

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Зачитавшись листами від Голови ВР Володимира Литвина, чимало прямих адресатів «епістолярію про шляхи виходу з політичної кризи» — народних депутатів, а також політологів — висловили свої думки з цього питання.

Америка нам знову допоможе

Америка нам знову допоможе

Для правди нічого не шкода, навіть бюджетних грошей. Як уже повідомляла «УМ», наприкінці минулого року Кабінет Міністрів виділив 850 тисяч гривень для проведення міжнародної експертизи записів опального майора Миколи Мельниченка на предмет їхньої достовірності. Але, як тепер виявилося, Україна не має сертифікованого обладнання, на якому можна було б провести таку експертизу.

Удар зліва по «Правому делу»

Удар зліва по «Правому делу»

Уже вдруге протягом року під загрозою закриття опинилася одеська незалежна газета «Правое дело», яку видає місцева студія «Негоціант». За словами заступника редактора тижневика Ірини Голобородько, «спершу газету силкувалася знищити міліція: працівники Жовтневого райвідділу Одеси влаштували обшук у редакції, згодом подали багатотисячний позов до суду. Вельми гостро, мовляв, пережили одну з газетних публікацій, у якій не так, як належало, показана діяльність місцевих детективів». А згодом тижневик зненацька наступив на мозоль місцевому УСБУ. У номері від 19 вересня 2003 року газета вмістила, з посиланням на інтернет-видання Vlasti.net, статтю під назвою «Спецслужби чи торговельне представництво?». Суть публікації — лист анонімного працівника облуправління Служби безпеки України про корупційні дії, які мали місце у спецслужбі в Одеській області.

Підйом! Бо є загроза перевороту

Підйом! Бо є загроза перевороту

Парламент може вийти з передноворічної кризи і повернутися до звичної законотворчої роботи, якщо «більшість» прислухається до опозиції і вирішить три ключові питання: визнає проголосовану шляхом підняття рук постанову № 4105 про внесення змін до Конституції нелегітимною, погодиться винести питання про вибори Президента Верховною Радою на всеукраїнський референдум і прийме спеціальний регламент розгляду змін і доповнень до Конституції, якого досі немає. «Коли ми будемо мати ці три точки, то Верховна Рада, принаймні частина, яку представляє моя політична сила, займе конструктивну позицію», — повідомив учора на брифінгу лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко. За його словами, голосування, що відбулося 24 грудня, повторило схему голосування за бюджет-2004 і є прообразом того, як депутати обиратимуть «під куполом» Президента України, якщо нинішню так звану політреформу доведуть до кінця. «Те, що ініціюється Банковою як політреформа, має ознаки державного перевороту», — каже Віктор Ющенко.

Всі статті рубрики