Чемпіон Франції забув, як грати в Лізі чемпіонів

04.10.2007

Після поразки 0:3 від «Барселони» підопічні Алена Перена хотіли реабілітуватися перед уболівальниками в домашньому матчі проти «Рейнджерс». Але, виставивши на поле атакуючий склад, «Ліон» знову програв. Удари Жуніньйо і Бодемара мети не досягали, хоча за гостей двічі зіграв каркас воріт, в атаці ж вони вдало використали свої шанси.

Невдало перед своїми вболівальниками виступив і чемпіон Німеччини — «Штутгарт». Іменитій «Барселоні» він відповів лише грубістю — через травми поле залишили Маркес і Пуйоль. Тож у групі Е виділився дует лідерів з Іспанії і Шотландії.

Московський ЦСКА не зміг удома втримати перемогу над «Фенербахче». Другий гол — наслідок грубої помилки воротаря Мандрикіна, який прогавив удар низом із 30 метрів. Після поразки в першому турі зміг реабілітуватися перед фанатами «Інтер». Італійці в зустрічі з голландським ПСВ забезпечили собі три очки ще до перерви. У другому таймі гості отримали шанс переломити хід поєдинку, але не змогли використати гру в більшості.

Без сенсації відбувся тур у групі Н. «Арсенал» та «Севілья» прогнозовано переграли своїх суперників зі східної Європи. В Іспанії на команди, крім дощу, очікувала і злива голів. «Севілья» та «Славія» на двох «настукали» шість м’ячів. Щоправда, матч більше сподобався шанувальникам володаря Кубка УЄФА, адже їхні улюбленці пропустили менше за чехів.

Ліга чемпіонів. Груповий турнір. 2й тур (результати вівторка)

Група Е

«Ліон» (Франція) — «Рейнджерс» (Шотландія) — 0:3 (Маккаллох, 23; Кузен 48; Бізлі, 53)

«Штутгарт» (Німеччина) — «Барселона» (Іспанія) — 0:2 (Пуйоль, 53; Мессі, 67)

Турнірне становище: «Барселона», «Рейнджерс» — 6, «Штутгарт», «Ліон» — 0.

Група G

ЦСКА (Росія) — «Фенербахче» (Туреччина) — 2:2 (Красич, 49; Вагнер Лав 53 (пен.) — Алекс, 9, Дейвід, 85).

«Інтер» (Італія) — ПСВ (Голландія)— 2:0 (Ібрагімович, 15 (пен.), 31; вилучення: Ківу, 65 («І»))

Турнірне становище: «Фенербахче» — 4, «Інтер», ПСВ — 3, ЦСКА — 1.

Група H

«Стяуа» (Румунія) — «Арсенал» (Англія) — 0:1 (ван Персі, 76)

«Севілья» (Іспанія) — «Славія» (Чехія) — 4:2 (Кануте, 8; Фабіано, 27; Ескюде, 58; Коне, 69 — Пуділ, 19; Калівода, 90)

Турнірне становище: «Арсенал» — 6, «Севілья», «Славія» — 3, «Стяуа» — 0.