Ляшко застерігає: пневмонія через десятиліття стане невиліковною, а трансплантації - припиняться
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Легкі фізичні вправи знижують стрес і лікують психічні розлади (Фото з сайту Pixabay)
Тривожність та психологічний стрес можна знизити завдяки фізичній активності. На думку дослідників з Університету Південної Австралії (UniSA), помірні фізичні вправи мають бути основним методом лікування депресії та інших поширених психічних розладів.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє The Science Alert.
Група дослідників проаналізувала дані 128 тисяч людей, які страждають від тривоги, стресу та депресії.
Порівнюючи ефекти фізичних вправ зі звичайним лікування серед усіх груп населення, науковці виявили, що фізична активність знижує симптоми депресії, тривоги та психологічного дистресу в 1,5 раза краще, ніж розмовна терапія або медикаментозне лікування.
Дослідження показало, якщо займатися фізичною активністю приблизно 12 тижнів, це може покращити психологічний стан.
Науковці виявили, що пацієнти, які страждають від депресії, тривоги чи інших психологічних розладів, можуть отримати таку ж користь від фізичної активності, як і від психотерапії чи медикаментозного лікування.
«Фізична активність допомагає покращити психічне здоров'я, – каже Бен Сінгх, – але, попри докази, вона не отримала широкого розповсюдження як метод його лікування»
Вчені також виявили, що всі види фізичної активності та вправ були корисними. Зокрема, аеробіка, ходьба, пілатес чи йога.
Як повідомляла УМ, вчені та медики з різних країн світу дослідили, що секс і любов продовжують життя і знижують ризики серйозних захворювань.
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Найскладніше для журналістів, що замірилися на інтерв’ю з чільником Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова, академіком Василем Лазоришинцем, — застати директора в кабінеті: він переважно в операційній або в місті в справах Інституту чи Академії медичних наук України. >>
Зміни в режимі сну з віком, як з’ясували вчені, пов'язані з меншими шансами на якісне старіння. >>
юдський мозок, як загалом й інші органи, старішає поступово, але цей процес часто залежить від генетики та способу життя. >>
Порівняно з одруженими – неодружені люди мають на 80% вищий ризик розвитку депресії. >>
Відтепер у Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М. В. Скліфосовського пацієнти з гострим мозковим інсультом та іншими патологіями судинної системи зможуть отримувати набагато якіснішу, ніж раніше, медичну допомогу. >>