Під Олевськом на Житомирщині горить 200 га лісу, фото

09:57, 25.04.2020

Масштабна пожежа вирує на території Поясківського лісництва, що в Олевківському районі Житомирської області. Вогнем охоплено близько 200 гектар лісу.

 

Як інформує «Україна молода», про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій у суботу.

 

Наразі рятувальники гасять окремі осередки трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини.

 

«23 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу села Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва виникло загорання сухої трави та лісового масиву (вогнем пройдено близько 200 га). Станом на 7-му годину 25 квітня триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини», повідомляє ДСНС.

 

 

До гасіння залучено 163 чоловіка та 30 одиниць техніки, з них від ДСНС 65 чоловік особового складу та 16 одиниць техніки, в тому числі 3 літаки та 1 вертоліт, якими 24 квітня здійснено три скиди – 24 т води.

 

У ДСНС також повідомили про інші пожежі на Житомирщині та Київщині.

 

Так, пожежі у лісових масивах Овруцького району Житомирщини локалізовані. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств, щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах.

 

 

У Зоні відчуження та безумовного відселення на Київщині підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію двох осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем.

 

 

Радіаційний фон по місту Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень.

 

Як повідомляла «УМ», у другій половині дня 23 квітня в Поясківському лісництві Білокоровицького лісгоспу на Житомирщині виникла пожежа, котра відразу ж набула загрозливих масштабів.

 

Пожежі в Житомирській області тривають з 16 квітня. Вогонь знищив та пошкодив 38 жилих та 43 нежилих будинків місцевих жителів.

 

За попередніми підрахунками, загальна площа збитків внаслідок масових пожеж на Житомирщині складає близько 2 тисяч гектар. Орієнтовна сума збитків становить 25 мільйонів гривень.