Київ затопило: від нічної грози власники автівок рятувалися на дахах (фото, відео)

09:51, 19.08.2018

У Києві надвечір 18 серпня пройшла потужна злива, у результаті якої автівки у центрі міста затопило майже повністю.

Потужні потоки брудної води текли вниз із бульвару Лесі Українки, поступово затоплюючи низинні вулиці Басейну, Еспланадну та інші у центрі міста.

Рівень води так піднявся, що людям доводилося рятуватися на дахах автівок.Повідомляється, що вода затопила підземний паркінг ТРЦ "Гулівер".На вулиці Антоновича також стався потоп, а на додачу прорвало каналізацію.Водою залило також вулицю Казиміра Малевича, до якої стікається вода із вулиць Антоновича та Великої Васильківської.
 Під час зливи зачепило і Поділ, проспект Перемоги, Лук’янівку.

"Їхати з Подолу на КПІ майже годину, підбираючись з різних боків, бо найменші низини позаливало нещадно. Моря і ріки - плаває Лук'янівка, виїзди на пр. Перемоги. А дощ зарядив нівроку, він швидко не мине", - написала у Facebook журналістка Ольга Кошеленко.


Фото Сергей Неретин / Facebook

Нагадаємо, 15 серпня після потужної зливи у Києві затопило Хрещатик, прилеглі до нього вулиці та деякі на Подолі. До цього, 25 липня, затоплювало шляхопровід на Дорогожичах, на вулиці Олени Теліги бетонні перекриття автомобільного мосту змило, брудною водою позаливало підземні переходи на Шулявці та Політесі