Зустріч делегацій США та України у Джидді: реакція ЗМІ
Західні ЗМІ позитивно оцінили результати для просування до тривалого миру в регіоні. >>
Згідно з Арійським календарем наших пращурів, який йде ще з часів Трипільської цивілізації, сьогодні, 28 лютого, в Україні розпочався 7533 рік. Новоліття — це початок відліку Божого Почину. Кожне нове літо наші пращури рахували з першого весняного молодика перед весняним рівноденням.
Доктор філософських наук, етнолог, релігієзнавець, засновниця Об'єднання рідновірів України Галина Лозко зазначає (цитую): «Календар у наших пращурів був сонячно-місячний, тому важливими були обидва світила. Новий рік в українців починався з першого весняного Молодика — «нового» Місяця, що наставав перед Весняним рівноденням. Був лише дуже короткий період у Київській Русі, коли нове літо починали з 1 березня (за нерухомим юліанським стилем) — і то, це було вже за християнства.
Це зафіксовано в наших літописах і християнських писаннях. Так, Новгородський 1-й літопис подає: «В літо 6645 наступущу в 7 марта» — тобто рік 6645 (або 1137-й християнського літочислення) настав 7 березня (з першим весняним Молодиком). Астрономи підтверджують, що 7 березня 1137 року з’явився Молодик».
Це також підтверджують наукові праці відомого українського астронома Івана Климишина: «В результаті ретельного аналізу літописів був зроблений висновок, що новий рік починався на Київській Русі з появою нового Місяця в перші весняні дні, близькі до весняного рівнодення...».
Протягом тисячоліть чужі релігійні втручання постійно руйнували наш етнічний календар, через що літописцям доводилося передавати датування подій двома системами: «месяца марта 10 і небесного февраля 15... начат гинути Месяц» (тобто почалося затемнення Місяця), — оповідає Никонівський літопис.
Таке язичницьке датування зберігалося довгі століття після християнізації, в чому пересвідчуємося, читаючи Чернігівський літопис навіть під 1703 роком: «июль — месяц небесный настал в пяток, числа пятого месяца июня (книжного)» (там же — стор. 260). Тому дуже сумнівними видаються і спроби сучасних ентузіастів-одинаків втручатися в календарне життя рідновірських громад.
Етнолог Лев Гумільов стверджує, що зміна етнічного календаря здатна зруйнувати не тільки традиційний устрій життя, але й психіку людини, і відповідно — долю держави. Отже, календар належав до сфери сакрального і втручатися в нього не дозволялося будь-кому. Цією важливою справою календарного впорядковування часу займалися спеціально освічені волхви».
Виходячи з нашої давньоруської традиції, нове, 7533 літо (від Трипілля), з урахуванням новорічних звичаєвості та обрядовості, в цьому році настає 28 лютого.
В індійській культурі з прадавніх часів в ніч перед народженням нового місяця, що передує весняному рівноденню, святкують Махашиваратрі — Велику ніч Бога Шиви, символом якого є Тризуб, Трисил (Тришула) — нинішній Герб України. Ця традиція започаткована з часів прибуття в Індію наших пращурів аріїв-трипільців приблизно 4 тис. років тому.
Наші пращури знали, що в цю ніч північна півкуля планети Земля розташована таким чином, що в людині відбувається природнє піднесення внутрішньої енергії. Це час, коли сама природа спонукає людей до досягнення піку духовності. Щоб скористатися цим, у Індії було започатковано святкування, яке проходить всю ніч. В ніч з 26 на 27 лютого поточного року Індія святкувала Велику ніч Бога Шиви — Махашиваратрі. 28 лютого розпочався 7533 рік за арійським літочисленням (календарем).
В інші роки Новоліття (новий рік), як правило, настає у березні. Наприклад, у минулому році воно випало на 11 березня, у наступному буде 18 березня.
Свято зустрічі нового літа (року), що має починатися хлопчачим обрядом «засівання» вдосвіта, отримало назву «Новоліття».
За таблицею Сонячних фаз дату «Новоліття» (нового року) розраховано так: весняне рівнодення у Києві настає 16–17 березня (див.: астрономічний календар на 2025 рік або український метео-сайт, де вказуються тривалості дня і ночі). Перший весняний Молодик, що настає перед весняним рівноденням у поточному році, з’являється 28 лютого о 2 год. 44 хв. (там же). Вечір перед Новоліттям у наших предків завжди був Щедрий.
Кожен день тижня має свою планету (Бога-Покровителя). Звертаємо увагу всіх, хто користується відривними календарями, на те, що упорядники цих календарів не завжди точно зазначають час сонячних фаз (без урахування рефракції). Див.: Косянчук П. Астрономія — основа календаря ( видавництво Сварог. — 2006. — № 19–20, С. 44).
Як повідомляють давні Лунники (книги волхвів-астрономів), той Бог, який покровительствує першому дню нового літа, є знаковим для всього року. Новолітній Молодик (2025) «народжується» в п’ятницю, що перебуває під знаком Венери, тобто — Богинь Мокоші і Долі, під покровительством яких пройде наступне 7533 літо».
Зауважу, що згідно календарю, впровадженому царем-інородцем петром першим, який привласнив первинну назву нашої Держави «Русь», ставши «російським самодержавцем», на московських болотах сьогодні лише 2025 рік. У євреїв, згідно їх календарю, — 5785 рік.
Дорогі Українці, пам’ятайте наше істинне ЛІТОЧИСЛЕННЯ! Вітаю з нашим НОВОЛІТТЯМ – Новим 7533 роком, який постане роком Української ПЕРЕМОГИ!!!
P.S. Коли писала допис, голубе небо було ясно сонячним, без жодної хмаринки…
Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМІРА), поетеса, письменниця,
Вчитель відичних знань
З творчістю та історично-відичними дослідженнями Ірини ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМІРА) читачі “України молодої” можуть познайомитися за посиланнями:
§«Нас не здолати нікому»
§«Код українців: Нові вірші Ірини Омельченко»
§«З Днем Народження люба Україно!»
§ «Україна – це місце зв’язку між людством та Духом Нової Епохи»
§«Перемога України є Божим планом…»
§«Україна – Месія Людства»
§«Вселенський закон «Творення». Перемога України визначена як і загибель московської імперії зла»
§«Ми Переможемо»
§ «Творець перемагає під ЖОВТО-БЛАКИТНИМ стягом«
§«Війна вільних людей з москалями-психопатами-садистами«
§«Це наша доля — перемогти і вічно жити, бо як на небі, так і не землі …«
§«Україна має стати інтелектуальним і духовним центром об’єднаної Європи»
§Допоки тримається і бореться Україна — б'ється і Серце Землі, а людство має шанс на майбутнє
Західні ЗМІ позитивно оцінили результати для просування до тривалого миру в регіоні. >>
Угода з США щодо спільної експлуатації корисних копалин стратегічно вигідна для України, питання можуть бути тільки у деталях, для цього і існує допломатія. Подібні угоди президенти США укладали із союзниками і раніше. >>
Мета Росії не завоювання української території, а знищення українців як нації. На заваді реалізації цієї цілі стоїть українська держава, як оптимальна форма захисту нації та збройні сили, як найкращий інструмент оборони. >>
Цей день належить кожному з нас як історичний символ об'єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього - саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави. >>
Це - 21 мільйон доларів щодня для рф. Або 7,5 мільярдів доларів для агресора в рік. >>
Медіапростір просякнутий впевненістю, що у 2025 році війна в Україні завершиться. Це переконання шкодить як фронту, так і тилу. Воно дає примарну ілюзію, заспокоює та розслаблює в ситуації, коли розслабитись означає втратити державу та незалежність. >>