Обмін: боєць «Азову» повернувся з полону у важкому стані
Після важкої 86-денної оборони Маріуполя та тривалого часу у пекельному російському полоні наш боєць нарешті зможе побачити своїх рідних. >>
Міноборони намагалося недолуго спростувати заплановане звільнення Залужного. (Фото Міноборони України)
Перші шпальти світових ЗМІ знову про Україну. Правда, не так, як нам зараз потрібно, бо там про розкол, а не про єдність. FT, ВВС, The Economist, NYT.
Й зовсім не так, як хотілося б Банковій. Не той портрет. На фото - не Зеленський. Залужний. З компліментарними словами про Головнокомандвача і про кризу довіри ОП до генерала, який має набагато більшу підтримку і любов українців, ніж сам президент.
Ці статті наближають розвʼязку і кадрові рішення. Хоч для президента було б правильніше позбутися тих, хто тримав його в теплій ванні швидкої перемоги і накручує на ненависть до всіх навколо - проти опозиції, Порошенка, Залужного, союзників, військових, хто там ще погані ?
А да, всі погані, окрім 5-6 менеджерів, старших радників і позитивних блогерів.
На цьому фоні моралізаторство тих, хто закликав довіряти тільки офіційним повідомленням, виглядають кумедно.
По-перше, всі добре памʼятають офіційні повідомлення дворічної давнини про «ніякої війни не буде, ви панікьори».
По-друге, робота з джерелами - важлива складова професійної журналістики. І якщо три достовірних джерела підтверджують інформацію, значить, це правда.
Західні ЗМІ чітко розписали, чому рішення таки поставили на паузу - реакція партнерів, суспільства, кадрова криза, бо не знайшли бажаючих.
Окрема мова - офіційні комунікації в умовах зачистки свободи слова і марафону.
ТГ Міністерства оборони в стилі КВН «офіційно повідомляємо - це неправда» - було найгіршим з можливих комунікацій, що справедливо обурило журналістів.
Від Банкової був перший за багато місяців війни вихід в світ прес-секретаря президента. Народ навіть забув, що він існує, бо звик до офіційних повідомлень від Банкової в іншій стилістиці.
Президенту треба зустрітися з лідерами фракцій. Аби чесно поговорити, як ми разом маємо пройти цей важкий рік. Аби зберегти державність.
Ми вже запізнилися з переформатуванням недолугої монобільшості і створенням уряду національного порятунку. Ми маємо обʼєднатися навколо ЗСУ, а не підривати довіру до військового командування. Нам треба негайно закрити марафон, який висмоктує з бюджету мільярди.
Але ті, хто поряд з президентом, радять йому абсолютно протилежне.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завдячуючи ЗМІ Зеленський пригальмував звільнення Залужного – NYT
Після важкої 86-денної оборони Маріуполя та тривалого часу у пекельному російському полоні наш боєць нарешті зможе побачити своїх рідних. >>
Це - 21 мільйон доларів щодня для рф. Або 7,5 мільярдів доларів для агресора в рік. >>
Його рядки влучні як стріла і гострі як лезо, а лірика по-особливому прониклива. >>
Медіапростір просякнутий впевненістю, що у 2025 році війна в Україні завершиться. Це переконання шкодить як фронту, так і тилу. Воно дає примарну ілюзію, заспокоює та розслаблює в ситуації, коли розслабитись означає втратити державу та незалежність. >>
Дорогий Український народе, дорогі співвітчизники, на порозі нашого дому новорічна година. Минає надважкий 2024 рік. Я дуже хочу, щоб в цю мить кожен з нас глибоко, найглибше усвідомив: ми всі є часткою України і ми всі відповідальні за неї. >>
445 живописної краси українських художників + 534 графічні роботи у відмінній якості (друкували у Польщі), з вивіреною науковцями інформацією. >>