Волонтерство: обсяги надходжень падають, обсяги замовлень від військових зростають

13:40, 08.09.2023
Волонтерство: обсяги надходжень падають, обсяги замовлень від військових зростають

Волонтери тягнуть на фронт вантажівки, пікапи, великі БПЛА, прально-душові комплекси. (facebook.com/yuri.biriukov)

В коментарі приходять люди яких я вважав досить мудрими, та розказують мені який чудовий був Резніков та як нам з ним пощастило... ШТА?!

 

Я вже більше як півтора року відчуваю прям це щастя. Як тягнемо вантаж на чергові 10-15-20 мільйонів гривень — так відразу щастя все більше та більше. І я можу зрозуміти, коли команда міністра не встигає щось зробити за перші 3-4 місяці на посаді?

 

Можу, правда. Я проходив це, коли 4-у хвилю мобілізації на початку 2015 року ми були вимушені відтягувати, бо не встигли підготувати запаси форми та спорядження, прийшовши у МО в середині жовтня.

 

Але війна розпочалась не 24 лютого минулого року, вона розпочалась у 2014-му! І я не можу зрозуміти причин, з яких "колишній" міністр та його команда не встигли підготувати запаси форми чи бронежилетів.

 

Саме так я не можу зрозуміти причин з яких восени 2023 року ми тягнемо вантажівки, пікапи, великі БПЛА, прально-душові комплекси. Обсяги надходжень падають, обсяги замовлень від військових зростають.

 

Нині передаємо черговий вантаж, чергові 20 мільйонів. Чергові БПЛА Poseidon H10 MkIII в чергові бригади. Черга на роки вперед, але ресурсів викупити з виробництва в нас вже не вистачає, навіть з урахуванням того, що половину рахунків сплачує Петро Порошенко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не бачу жодних подяк Резнікову від солдат і офіцерів 

 • Не бачу жодних подяк Резнікову від солдат та офіцерів

  Не бачу жодних подяк від солдат та офіцерів за обладнані позиції, інженерну техніку, за організацію виплат та соціальне забезпечення діючих та поранених військових, за організацію якісної мобілізації та підготовки особового складу >>

 • Коаліція совісті і Перемоги

  Нічим не спровокована широкомасштабна збройна агресія росії проти України із брутальним порушенням законів і звичаїв війни, остаточно розвіяла міф про потужність «другої армії світу». >>

 • Державність починається з армії, мови і віри

  Державність починається з армії, мови і віри. З цієї триєдиної основи виростає єдність народу, а з нею — його сила. Довгі роки нам доводилося захищати цю очевидність. Після 24 лютого у цьому вже немає потреби. >>

 • 47-а бригада перебуває за півкроку до повної втрати керованості

  47-а бригада зараз бере участь у наступальних діях, про це все в курсі, не таємниця ні для кого. Усередині бригади є якийсь конфлікт, який свідомо виведений у публічний простір. Тепер якась частина особового складу бригади підтримуватиме одну сторону, а якась іншу. >>