Зло, яке робить із жінки феміністку українського обряду

19:18, 06.04.2023
Зло, яке робить із жінки феміністку українського обряду

Гендерна рівність. (Фото з відкритих джерел)

Зараз буде допис, який пояснює, чому радикальні феміністки українського обряду ненавидять усіх чоловіків, крім підкаблучників.

 

Але перш, ніж перейти до суті, наголошу: у сцені, побаченій, почутій та відтвореній, я категорично на боці жінки й дівчинки. І описаного мною дебіла мужчиною не вважаю. Сам таких ненавиджу.

 

А тепер, власне, картинка. Зупинка тролейбусу. Батько, мама, донька, дівчинка років 10. Так званий батько кричить на дівчинку і штовхає її, бо вона себе якось не так, на його думку, повела. Спроби мами заступитися за доньку називаються на: "Закрой свой рот!".

 

Мама, до речі, україномовна. Він - ні. Все продовжується в тролейбусі. Жінка вимагає ставитися до неї і дитини з повагою. У відповідь: "Не нравится - идите жить к твоей маме!" - "Але ж ти батько! Ми сім'я!" - "Раз я батько, то сиди тихо, пока я воспитываю дочку". - "Ти можеш нормально себе вести?" - "Я вас кормлю. Я работаю. И веду себя нормально".

 

Розумників, котрі вважають, що я чи хтось інший мусив би втрутитися, ігнорую. Я зараз про інше: ось воно, Зло, яке робить із жінки феміністку українського обряду і ось причина, чому невдалий персональний досвід, індивідуальний, проектується на ненависть до чоловіків як таких.

 

Я ненавиджу ось таких козлів. Але так само ненавиджу, коли навпаки: під лавку заганяють мужчину.

 

Існує ціла система договорів, які дозволяють шукати спільну мову, домовлятися - але те, що я бачив, під жоден подібний договір не підпадає. Тут справді - до мами, без варіантів.

 

Проте - не викреслювати чоловічий рід із життя і не налаштовувати дівчинку проти всіх мужчин.

 

Я таке чув: наш тато поганий, всі чоловіки погані, ненавиджу чоловіків. Дівчинка казала, інша, давно. Знаю її маму. Мама така феміністка - не підходь. Хоча це лише особистий травматичний досвід.

 

Дякую за розуміння. Жінок люблю, шаную, ціную.

 • Казати чи перестати,

  Тепер, коли мене питають, що є найважливішим у вихованні дітей різних поколінь, я без жодного сумніву кажу, що найголовніше — багато говорити. >>

 • Про феміністок і постери на стінах

  Згадав дівчачі кімнати в гуртожитках своєї юності. На стінках - постери рок-зірок, Юри Шатуніва в джинсовій жилетці на голий торс, Модерн Токінг, через роки - Бреда Піта, Міккі Рурка, просто мальчішкі з журналів. І нічого. Пацани не ревнували. >>

 • Право на життя

  Право самим обирати і змінювати владу на демократичних виборах. Помаранчевий Майдан довів, що українці нікому не дозволять фальсифікувати свій голос. Ми не Росія, де ботоксна істота вже 20 років впарює рабам, що вони раби. >>

 • П’ять порад батькам до Дня Святого Миколая

  Напередодні цього прекрасного дня хочу звернутися до батьків. Адже хоча це свято має історичне та християнське підґрунтя, значною мірою саме сімейні стосунки, стосунки батьків і дітей цього дня привертають до нього увагу в суспільстві. >>