Запрошую до Бучі та Ірпеня

13:55, 10.05.2022
Запрошую до Бучі та Ірпеня

Ірпінь після окупації потребує відновлення. (Фото з відкритих джерел)

В ефірі італійського телеканалу Mediaset Infinity запросив у Бучу та Ірпінь тих, хто проти надання зброї Україні.

 

Ви інвестуєте у власну безпеку, власного народу. Ті, хто має сумніви, я хочу запросити їх в Україну. Ми разом поїдемо в Ірпінь, разом поїдемо в Бучу, ми разом поїдемо в Гостомель. Я попрошу, щоб нас прийняв міський голова Чернігова. І ви на власні очі переконаєтеся, що таке «русский мир».

 

Ви зустрінетеся з цивільними жінками, дітьми, які втратили чоловіків, які втратили батьків, і ви їм розкажете, що Україні не треба давати зброю. І дізнаєтесь, як ви себе будете відчувати після цього.

 

Я хочу наголосити: що більше озброєння для України – то коротший шлях до миру. Припинення постачання озброєння для України означає, що завтра під ударом опиниться інша країна Євросоюзу, інша країна-член НАТО. І якщо не буде постачатися зброя Україні зараз, війна, на жаль, прийде на вашу землю.

 

 

Як повідомляла «УМ», днями жахливі руїни Ірпеня на власні очі побачив прем’єр Канади Джастін Трюдо.

 

Вже 10 травня наслідки звірств російських варварів у Бучі й Ірпені побачили під час візиту до України глави МЗС Німеччини і Нідерландів.

  • А я все страждаю думкою дивною

    Український поет Олександр Ірванець, який днями вирвався з Ірпеня, ексклюзивно надав «Україні молодій» для публікації свій новий пронизливий вірш про жахіття війни. >>

  • Вихід з Ірпеня

    Українському поету Олександру Ірванцю вдалося вирватися з понівеченого Ірпеня. >>

  • Не важко об’єднуватися

    Штабний вагон на станції Фастів, в якому було підписана історична угода про об’єднання УНР та ЗУНР і досі мертво стоїть на колії. Але ідеї, які там були задекларовані, — вони як ніколи актуальні для сучасної України. >>