На Луганщині ЗСУ завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі окупантів

08:32, 15.03.2022
На Луганщині ЗСУ завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі окупантів

Йдеться про знищення логістичних баз окупантів на Луганщині. (facebook.com/pressjfo.news)

На Луганщині Збройні сили України завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі окупантів для порушення системи логістичного забезпечення окупантів на тимчасово зайнятих територіях.

 

Удари наносилися по базах накопичення та місцях зосередження російських окупаційних військ.

 

Зокрема, ЗСУ завдали артилерійських ударів по місцях накопичення і зберігання важкої бронетехніки і ствольної артилерії в окупованих місті Первомайськ і с. Калинове Луганської області.

 

Нагадаю, 11 березня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив про те, що на Луганщині зафіксована передислокація важкої техніки, особового складу і ствольної артилерії ворога поблизу контрольованого ЗСУ міста Сєвєродонецьк.

 

Варто зазначити, що фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.

 

Зокрема, повідомлялося, що техніка рашистів сконцентрована на території індустріального технікуму – колишнє ПТУ №31, вул. Потьомкіна, 39. Гуртожиток технікуму використовується в якості казарми для особового складу 6-го полку 2-го армійського корпусу і відповідно штурмових загонів збройних сил РФ.

 

Крім того, на території Первомайська зафіксовано накопичення важкої бронетехніки, ствольної артилерії калібром більше 152 мм на території шахтоуправління – вул. Переїзна, 9.

 

Крім того, на території селища Калинове, поблизу окупованого Первомайська на Луганщині, відбувається накопичення підрозділів 2-го армійського корпусу. І відповідно зафіксовано розвантаження боєкомплекту в будівлі колишнього радгоспу з красномовною назвою «Росія».

 

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" звертав увагу керівництва українських спецслужб, ЗСУ на необхідність реалізації цієї оперативної інформації шляхом нанесення превентивних ударів у місцях накопичення важкої бронетехніки й ствольної артилерії ворога.

 

Йшлося про те, що територія окупованого Первомайська використовується як логістична база для подальшого пересування в бік контрольованих ЗСУ Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного.

 

А вже 12 березня інформаційні ресурси так званої "ЛНР" повідомили, що "київські силовики обстріляли із 122-мм артилерійських гармат селище міського типу Калинове та місто Первомайськ".

 

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" наразі уточнює інформацію щодо кількості знищеної ворожої техніки і особового сладу.

 

За оперативною інформацією з місця подій, йдеться про знищення логістичних баз окупантів і чисельні втрати серед особового складу. Зокрема, у Центральній клінічній лікарні міста Первомайськ не вистачає ліжок для поранених окупантів. Їх транспортують у лікувальні заклади м. Стаханів.

 

 

Варто зазначити, що наразі місцевими джерелами ГІ "права Справа" фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.

 

Луганщина - це Україна! Слава Україні!

  • Базікати — не Батьківщину боронити

    У день нападу росії на Українську державу, незважаючи на ту розгубленість, яка в перші години заволоділа населенням не тільки в Житомирі, а й по всій Україні, ми, офіцери у відставці, полковники В. Повар, Б. Ревенко, підполковник О. Боржновський і я, зв’язавшись по телефону, вирішили діяти. >>

  • Не віддамо свою незалежність!

    Минулого року, коли ми святкували 30-річчя відновлення незалежності України, хіба міг хтось подумати, що наступну річницю ми відзначатимемо під виття сирен повітряної тривоги? >>

  • Садистська росія

    В мені говорить біль. Але ми знали, що росія саме така, садиська та абсолютно скотська, і попереджали про це. >>