На Луганщині ЗСУ завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі окупантів

08:32, 15.03.2022
На Луганщині ЗСУ завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі окупантів

Йдеться про знищення логістичних баз окупантів на Луганщині. (facebook.com/pressjfo.news)

На Луганщині Збройні сили України завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі окупантів для порушення системи логістичного забезпечення окупантів на тимчасово зайнятих територіях.

 

Удари наносилися по базах накопичення та місцях зосередження російських окупаційних військ.

 

Зокрема, ЗСУ завдали артилерійських ударів по місцях накопичення і зберігання важкої бронетехніки і ствольної артилерії в окупованих місті Первомайськ і с. Калинове Луганської області.

 

Нагадаю, 11 березня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив про те, що на Луганщині зафіксована передислокація важкої техніки, особового складу і ствольної артилерії ворога поблизу контрольованого ЗСУ міста Сєвєродонецьк.

 

Варто зазначити, що фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.

 

Зокрема, повідомлялося, що техніка рашистів сконцентрована на території індустріального технікуму – колишнє ПТУ №31, вул. Потьомкіна, 39. Гуртожиток технікуму використовується в якості казарми для особового складу 6-го полку 2-го армійського корпусу і відповідно штурмових загонів збройних сил РФ.

 

Крім того, на території Первомайська зафіксовано накопичення важкої бронетехніки, ствольної артилерії калібром більше 152 мм на території шахтоуправління – вул. Переїзна, 9.

 

Крім того, на території селища Калинове, поблизу окупованого Первомайська на Луганщині, відбувається накопичення підрозділів 2-го армійського корпусу. І відповідно зафіксовано розвантаження боєкомплекту в будівлі колишнього радгоспу з красномовною назвою «Росія».

 

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" звертав увагу керівництва українських спецслужб, ЗСУ на необхідність реалізації цієї оперативної інформації шляхом нанесення превентивних ударів у місцях накопичення важкої бронетехніки й ствольної артилерії ворога.

 

Йшлося про те, що територія окупованого Первомайська використовується як логістична база для подальшого пересування в бік контрольованих ЗСУ Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного.

 

А вже 12 березня інформаційні ресурси так званої "ЛНР" повідомили, що "київські силовики обстріляли із 122-мм артилерійських гармат селище міського типу Калинове та місто Первомайськ".

 

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" наразі уточнює інформацію щодо кількості знищеної ворожої техніки і особового сладу.

 

За оперативною інформацією з місця подій, йдеться про знищення логістичних баз окупантів і чисельні втрати серед особового складу. Зокрема, у Центральній клінічній лікарні міста Первомайськ не вистачає ліжок для поранених окупантів. Їх транспортують у лікувальні заклади м. Стаханів.

 

 

Варто зазначити, що наразі місцевими джерелами ГІ "права Справа" фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.

 

Луганщина - це Україна! Слава Україні!

 • Тактика Соледара: не варто приховувати від суспільства реальні небезпеки

  Важливо не приховувати від суспільства реальні небезпеки та об'єктивні невдачі, забути про перманентні ідіотські побєдобєсні "двє-трі нєдєлі максімум" та не боятись говорити про нові хвилі мобілізації, як би це не загрожувало нікчемним рейтигам. >>

 • Думки після Соледару

  Журналіст Юрій Бутусов, який висвітлює події на Бахмутському напрямку, поділився думками щодо ситуації в районі Соледару та проблематики ЗСУ на фронті зокрема. >>

 • Захисники України є гідними нащадками поколінь славних предків

  За останні 350 років ця війна є 24-ю війною росії проти України. Ми знаємо свого ворога і чітко усвідомлюємо, чому саме його метою є знищення України. Вільна, незалежна, демократична та процвітаюча Україна серед інших країн ЄС є найгіршим кошмаром путіна та росії. >>

 • ЗСУ ведуть успішні переговори з росією

  Не путін приймає рішення щодо майбутнього України. Хто б не був президентом, лідером уряду в Україні – ми не дамо росії права вето на будь-яке майбутнє рішення, включно з членством України в НАТО. >>

 • Час назавжди приборкати валдайнутого мегаломаньяка

  Переконливим свідченням такої рецесії є нічим неспровокована геноцидна збройна агресія Росії проти України, що триває вісім років поспіль і принесла державі і нації колосальні людські жертви, руйнування та страждання. Чи можливо було уникнути подібного? >>