Про слабкості Кремля і європейців

17:17, 10.11.2021
Європейцям, які зараз у шоці спостерігають за подіями на кордоні Білорусі з державами ЄС, хотілося би нагадати, що це вже було зовсім нещодавно, коли сотні тисяч «сирійців» щороку проривалися через Середземне море і Балкани до Німеччини, втікаючи від «арабської весни».
 
Тоді, цьому нестримному потоку нелегальних мігрантів всіляко сприяла Москва, маючи на меті дестабілізувати європейські держави і завдали серйозного удару по Меркель і її партії, які необачно виступили на захист прав нелегалів і інтеграції в ЄС за кошт німецьких платників податків, чим викликали велике обурення власних виборців.
 
Цього разу Москва доручила цю «роботу» безумному Лукашенку.
 
Слабкість Кремля у його передбачуваності, століття за століттями вони вперто використовують одні й ті ж самі методи, в надії, що цього разу таки вийде. Проте, інколи все ж в Москви виходить, на жаль для нас.
 
Слабкість європейців, що після двох великих воєн минулого століття вони віддають перевагу можливості домовитися, ніж воювати і перемогти.
 
А от нам, українцям, слід не забувати - вздовж наших східних кордонах стоїть Орда з єдиною метою впродовж століть - знищити нас.
 
І в нашому випадку штурм буде не руками мігрантів, а усіма видами видами зброї.
 
До резидентів Москви на Банковій апелювати сенсу немає, цілі уЗеленських і українців діаметрально протилежні.
 
Банкова всіляко ослаблюватиме державу, руйнуючи власну економіку і повертаючи спершу енергетичний, а далі політичний вплив Москви на Київ.
 
Мета українців - перемогти цю внутрішню і зовнішню навалу!