Ключовий момент у відставці Авакова

11:09, 15.07.2021
Ключовий момент у відставці Авакова

Аваков написав заяву на вимогу Зеленського.

Ключовий момент у відставці Авакова. Зеленський і слуги вчергове плюють на Конституцію і парламентсько- президентську республіку. Аваков пише заяву на вимогу Зеленського. А наступника називає не монобільшість, не уряд, який має запропонувати парламенту кандидатуру нового міністра, а сам Зеленський.

 

Вся ця історія свідчить, що це демократу Порошенку і його партії Аваков і партнери по коаліції могли диктувати умови , блокувати рішення і тд. Це був діалог.

 

Безідейному Зеленському , в якого не партія, а зібрані дивним чином різні люди, Аваков кориться. Слуги помножені на нуль, з ними навіть для форми ніхто не веде жодних консультацій щодо кадрових призначень. Все вирішує ОП.

 

Ну, й другий урок - підігрування на виборах опоненту твого опонента не дарує кадрову індульгенцію на все життя.

 

А третій і ключовий - Зеленський прибирає всіх від влади і потоків. Він має залишитися один, з абсолютно на 200% своїми людьми. З абсолютною повнотою влади і на потоках. Це не остання гучна відставка цього року.

 

Виборцям однаково. Вони підписалися на все це в 2019-му.

  • Про Єрмака

    Єрмак непрямо, але успішно, завдяки величезному впливу, сварив Україну з Заходом. Звідси гальмування з підтримкою. >>

  • Не важко об’єднуватися

    Штабний вагон на станції Фастів, в якому було підписана історична угода про об’єднання УНР та ЗУНР і досі мертво стоїть на колії. Але ідеї, які там були задекларовані, — вони як ніколи актуальні для сучасної України. >>

  • В Жуляни!

    Дуліби, поляни, древляни! В Жуляни! В Жуляни! В Жуляни! >>