Я тепер теж ветеранка - неоголошеної замороженої війни

15:06, 26.08.2020
Я тепер теж ветеранка - неоголошеної замороженої війни

Олена Білозерська захищала Україну 6,5 років.

Сьогодні останній день моєї служби у ЗСУ. Звільнилася в запас за станом здоров'я.

 

Я тепер теж ветеранка - неоголошеної замороженої війни. У найближчих планах - лікування, а там побачимо. Думаю, моя подальша діяльність так чи інакше буде пов'язана із захистом Вітчизни. І так, я повернуся на фронт, якщо ситуація зміниться.

 

Допомога не потрібна, усе є.

 

На вибори не збираюся, тож політичну конспірологію прошу не розводити. Однак і осторонь політичних процесів більше не буду. Мені тепер можна писати усе, за що не забанить Цукерберг.

 

Буду потроху віддирати від себе камуфляж, який не знімала шість з половиною років. Повернуся до батьків, які сильно постаріли за цей період і потребують мого піклування. Дочекаюся чоловіка з його контракту.

 

Буду підтримувати проукраїнські сили. Співпрацюватиму з людьми, яким довіряю. Спробую реалізувати кілька творчих задумів, які накопичились за ці роки.

 

Дякую всім, хто був крайні два роки зі мною - командирам, особливо комбату Вадимові Сухаревському, підлеглим і всім співслужбовцям - тим, хто вчив і допомагав, і тим, хто не сприймав і демотивовував - за неоціненний життєвий досвід, який тепер назавжди мій і обов'язково втілиться у щось цікаве.

 

Попереду - новий етап життя і нові битви. Важкий період нашої історії нікуди не дівся, і ми від нього нікуди не дінемось.

 • Ми змінили філософію свята - Дня захисника України

  Для когось дуже важливо, що це свято співпадає із Покровою Пресвятої Богородиці. Хтось бачить в цьому символізм тримання традицій українського війська із княжими дружинами, вояками УПА, УНР. Для когось важливі герої 21 століття, які віддали своє життя, щоб зупинити російського агресора. >>

 • Панове генерали, чи варто гордитися своєю безпорадністю?

  Понад 70 діб Збройні Сили, якими гордиться вся Україна, дотримуються так званого режиму припинення вогню... Тобто, наші Збройні Сили не виконують, покладених на них Українським народом, завдань по захисту суверенітету і територіальної цілісності Держави... >>

 • Вшануймо українських миротворців!

  Понад 40 тисяч військовослужбовців Збройних сил України, починаючи з 1992 року, взяли участь у різноманітних міжнародних миротворчих операціях. А коли прийшов час захищати власну державу, вони стали миротворцями і на рідній землі. Глибока повага та щира подяка вашій мужності та вірності присязі! >>

 • Розлучення. Як знизити градус образи

  У сімейних справах про розірвання шлюбу завжди виникає цілий комплекс питань: встановлення місця перебування дітей, порядок зустрічей з дітьми, їхнє утримання, поділ майна. Як правило, ці питання виникають одночасно. >>