«Теракт» у Луцьку не є випадковим

12:36, 22.07.2020

Оскільки нинішня влада є примітивною до безумства і апріорі не здатна на будь-яку стратегію (перемогу на виборах не враховуємо, бо це працювала інша команда), то нинішні події в Луцьку є результатом:

 

- потреби скорегувати падіння рейтингу Зеленського.

 

- провалу на фронті. На фоні постійних обстрілів наших позицій, підступне вбивство військових медиків і ганебна мовчанка Президента підняла велику хвилю обурення.

 

- привселюдного невиконання обіцянки Президента забрати танкер Дельфі з одеського пляжу до 20 липня, тим самим підтверджуючи тезу Президента про «владу імпотентів».

 

- запуску сценарію контрольованих терактів, щоб посилити паніку серед населення і створити залежність від влади, яка є «єдиною, що може вберегти від трагедії».

 

Виходячи з головних дійових осіб нинішнього дійства, телевізійної картинки, перебігу і результату «теракту» - повністю виключається його випадковий характер.

 

Оскільки Баканов цілковито провалив роботу керівника СБУ, цю операцію доручили Авакову.

 

До речі, колись Президент Кучма запускав сценарій перевороту, який мали організувати пенсіонери-мисливці.

 

Сміялася вся країна. А потім ці цирки завершилися Майданом.

 

Ну, то таке. Не буду нагадувати про фінал, він вже всім очевидний.

 

А ось грати на почуттях і обдурювати людей - некрасиво, Володимире Олександровичу!

 

І фільм можна було цікавіший підібрати для реклами, бодай «Операція И і другіє пріключєнія Шуріка».

 

І так все всім вже скоро стане зрозуміло.

 

Бєгітє, пока нє поздно!

  • Деолігархічний лохотрон

    За ініціативи президента В. Зеленського у Верховну Раду України внесено законопроєкт «Про деолігархізацію», що нібито покликаний покласти край олігархічно-клановому пануванню в Україні. >>

  • Крен, а не «Оскар» Зеленського

    Майже не лишається сумнівів, що 30-ліття Незалежності України ми на урочистих заходах святкуватимемо з пісенними привітаннями Монатіка та Олега Винника. Як це було 20 травня на вечірньому нагородженні лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка на території Софії Київської у Києві. >>

  • Совкова інертність

    Перебуваючи у Варшаві 3 травня п. р. на урочистостях з нагоди 230-річчя ухвалення конституції Речі Посполитої президент Володимир Зеленський у присутності глав Польщі, Литви, Латвії і Естонії заявив, що він "народився в СРСР", "де були плюси і мінуси". >>