Зеленський мечеться і не знає яких «царських генералів» призначити

23:05, 20.06.2020
Зеленський мечеться і не знає яких «царських генералів» призначити

Володимир Зеленський продовжує вбивати бюрократію - основу будь-якої ефективної держави.

Одна із важливих складових успіху Зеленського: «нами, народом, - керують сноби, бариги, корупціонери. Керують не ті і не так. Кухарка чи таксист знають всі відповіді на всі виклики, а навіть якщо не знають - навчаться! Краще 5 років помилок, аніж 50 років саботажу».

 

Це мав бути тріумф. Але це виявилося фіаско.

 

Як і більшовики після революції, так і Зеленський зараз мечеться і не знає яких «царських генералів» призначити очолити «Красную Армію», що складається з алкоголіків, наркоманів і грабіжників, де взяти «непманів», щоб вивести країну з кризи.

 

І продовжує вбивати бюрократію - основу будь-якої ефективної держави, всіляко дискредитуючи її і витираючи об неї ноги. Успіх - це поразка, реформа - це злочин, імітація - запорука просування по службі і наближеності до монаршого «тільця».

 

Таке ставлення до державних службовців, в теорії, має викликати апатію, небажання йти на держслужбу, відразу до бюрократії серед амбітних і успішних людей.

 

Але, насправді, такі дії самодура вже викликають опір держслужбовців. Вони розуміють, як має функціонувати державний механізм.

 

Вони мають власну повагу і виходять зі стану шоку.

 

Вони здатні прогнозувати і прекрасно знають, як пускати ворожі ешелони під укіс.

 

А він - поняття зеленого немає, що його чекає попереду з «його помилками».

 

Битва мавпи з гранатою проти танка...

  • Деолігархічний лохотрон

    За ініціативи президента В. Зеленського у Верховну Раду України внесено законопроєкт «Про деолігархізацію», що нібито покликаний покласти край олігархічно-клановому пануванню в Україні. >>

  • Крен, а не «Оскар» Зеленського

    Майже не лишається сумнівів, що 30-ліття Незалежності України ми на урочистих заходах святкуватимемо з пісенними привітаннями Монатіка та Олега Винника. Як це було 20 травня на вечірньому нагородженні лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка на території Софії Київської у Києві. >>

  • Совкова інертність

    Перебуваючи у Варшаві 3 травня п. р. на урочистостях з нагоди 230-річчя ухвалення конституції Речі Посполитої президент Володимир Зеленський у присутності глав Польщі, Литви, Латвії і Естонії заявив, що він "народився в СРСР", "де були плюси і мінуси". >>