Чому відставка мера Карплюка мало що змінює для Ірпеня

12:02, 24.07.2018

Мер Ірпеня збирається зробити собі подарунок на день народження - скласти повноваження міського голови роздовбаного ним містечка, щоб потрапити у Верховну Раду. Він пише про "яскраві зміни" і "сильну команду", але правда в тому, що подерибанене за останні 4 роки уже гахкає керманичів Ірпеня по голові так, що треба тікати.
 
Тож не шукайте в діях законно обраного міського голови Ірпеня ніякого підтексту. Він публічно втікає від відповідальності і виборців, які йому довірили місто, - робить собі такий подарунок на день народження.
 
До 2 серпня в Ірпеня також запланована дерибанна сесія 26 липня, де хочуть поділити ще кілька ласих шматків комунального майна і землі. Тож всі колеги з центральних ЗМІ можуть приїхати в четвер до Ірпеня, щоб запитати особисто у Володимир Карплюк, як він так може - кинути виборців, не дотягши до фінішу. І на що він розраховує далі після цього інфантильно-безвідповідального кроку?
 
Як думає Карплюк, він втече "на підвищення" - у Верховну Раду. Тож привіт Вишневому й Боярці - чекайте нашого хлопчика і його рвачів у вас, на нашому спільному 95 окрузі, який нині представляє Михайло Гаврилюк.
 
А для Ірпеня втеча Карплюка від відповідальності за долю міста, його бюджет, майно і розвиток, на жаль, нічого не змінює. Тому що в Ірпінській міській раді керує більшість з числа близьких до нього забудовників - протягом року Карплюк стабільно контролював, як мінімум, 20 депутатів з 36. Він розраховує контролювати їх і надалі.
 
Якщо будуть дострокові вибори і на посаду в Ірпені прийде справді прогресивний, принциповий та відповідальний мер, то так звана "команда рвачів імені Карплюка" розраховує поставити його на розтяжку, як вони це зробили з Ольга Матюшина в Коцюбинському.
 
Що цьому може протиставити Ірпінь? У місті триває цікавий процес системного громадського спротиву серед місцевих мешканців - я дуже вірю в нього. Адже будь-яка влада потребує контролю. Від місцевої до всеукраїнської.
 
Ми вже більше року завдяки адмінам Ірпінь Daily / Ирпень та співпраці з Громада Коцюбинського стежимо за руками Карплюка, тож тепер будемо стежити не лише за ним, а й за щупальцями всієї його команди.
 
Ну і звичайно в підсумку всі ці активні та принципові мешканці Ірпеня мають піти на вибори. Щоб прогнати не лише головного схемщика з очільників міста, а й вичистити весь той спрут, яким його обплутано.

 • «Кандиди», «кандиди»...

  «Латинсько-український словник» (що може бути далі від виборів!) подає значення слова... candidus, a, um — білосніжний, блискучий, осяйний, чистий, ясний. >>

 • Україна в небезпецi,

  «Калигула, Кай, третий римский император (37-41). Сума­сбродный деспот, возведенный на престол войсками. Желая уничтожить сенат, призрачный остаток учреждений республиканского Рима, возвел в сенаторы своего коня. Был убит». >>

 • 5 років тому під Слов'янськом убито капітана СБУ Геннадія Біліченка

  П'ять років минуло з тих пір, як під Слов'янському пострілами із засідки був убитий капітан СБУ Геннадій Біліченко. Людина, який мав наказ "не відповідати на провокації". Убивши Геннадія, Гіркін сказав в перехопленій телефонній розмові, яку почула вся Україна: "покришили когось великого". >>

 • Що буде, якщо все-таки переможе Зеленський

  Ви запитаєте, "а чому Зеленський не може робити те, що робить Порошенко?”. Не може, бо не дуже розумний і не має здібностей – це зрозуміло кожному, хто слухав його виступи без сценарію. Не може, бо він “малорос”, який не любить Україну і мріє “повернути все як було” >>

 • Зеленський, Пінчук і Путін: «брати-близнюки»

  Зеленський підтримав офіційну позицію держави, що Крим належить Україні. Однак він ніяким чином не пояснив, як планує повертати контроль України над ним. Зеленський, зокрема, зазначив, що "Крим повернеться після зміни правлячого режиму в Росії". >>