Українська дилема Трампа
Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>
Роман Сущенко став частиною складної комбінації Кремля? (Укрінформ.)
Отже, російський «суд» продовжив арешт нашого колеги, журналіста Укрінформу Романа Сущенка ще на два місяці.
Що це означає? Найвірогідніше – комбінація Кремля зі «справою про шпигунство» виявилася ще складнішою та масштабнішою, ніж це можна було передбачити.
Погодьтеся, якби весь сенс затримання Романа та фабрикації «шпигунського детективу» був в тому, щоб потім обміняти нашого колегу на когось з російського боку, поза сумнівами, московський суд би швидко «склепав» потрібне рішення, і Кремль почав би обмін з Києвом.
Тут же цього не сталося. «Слідство» тягнутиметься ще два місяці. Навіщо? Очевидно, тому, що спецоперація Кремля спрямована проти України, але більше розрахована на Париж та Берлін, а в ширшому контексті – на Європу. Судіть самі. Вірніше, прогнозуйте.
Найближчим часом у російських медіа, байдуже, що то буде – чи то розворот в «Комсомольской правде», чи то фільм на НТВ, вийде гучне «розслідування» про Укрінформ як «шпигунське гніздо».
А відтак – про Україну як підлу, цинічну та підступну країну. Ось, дивіться, мовляв, ми вам, Європі, відкриємо очі, що ця «київська хунта» творить.
Вони не просто шпигунять проти нас, Москви ( нам, мовляв, уже не звикати!), вони так само ведуть свою «підривну діяльність» проти вас. І що ж це виходить?
Ви їм, Олланди з Меркелями, покровительство та допомогу, нормандський формат для переговорів та санкції проти Росії. А вони вам?
Під носом у вас нишпорять, таємниці ваші визбирують та підривають вашу безпеку. То кого ви пригріли у себе на грудях? Хіба не зміюку?
І тоді стає зрозуміло, навіщо Кремлю було збирати настільки складний пазл, затримуючи в Москві нашого паризького власкора. Бо в такому разі «паризька прописка» нашого Романа тут навіть не як родзинка на торті, а як основний елемент конструкції.
Якщо це передбачення має місце, залишається два питання.
Які докази «шпигунства» Сущенка надасть Кремль? А що Кремль колись з цим «заморочувався»? Шпигун – і все. Суд же закритий, то й докази «закриті».
Нарешті, чому вони тягнуть з цим? Це вже питання тактики. Можливо, бачать, що краще «вистрелити» цією «сенсацією» ближче до французьких виборів, аби посприяти перемозі проросійського кандидата. Може, є ще яка інша розгадка.
А тим часом маємо боротись за нашого колегу: чим більше світ знатиме про українського журналіста Романа Сущенка, тим менше шансів буде у Кремля «впарити» Європі «туфту» про «шпигуна» Сущенка…
Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>
Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>
Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>
Ми маємо абсолютно ганебну заяву так званих митців до ЮНЕСКО з приводу збереження особливого російського характеру Одеси. Ми маємо схожі заяви в Полтаві, де хтось хоче зберегти пам'ятники присвячені Петру I. >>
Ціллю цієї агресії є знищення українців. Ця війна заряджена ненавистю до українців як нації. До наших цінностей, історії, культури і мови. Все, що складає основу нашої ідентичності – Росія офіційно називає нацизмом. Нашу державу – режимом і хунтою. >>
Так не повинно бути. Війна означає, що ті, хто в тилу, на державній службі, під бронею мають затягнути паски першими. Мало? Вперед, в окопи. Не можна виграти війну, коли влада з чиновниками і народ з Армією живе в двох різних Українах. >>