«Вероніка Феншуй» - гадалка і радник Єрмака
Радницею-гадалкою екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака є 51-річна мешканка Києва, яка називає себе консультанткою з астрології Вероніка Анікієвич (Даниленко). >>
Трамп запросив і росію у раду миру.
До "Ради миру" щодо Гази президент США Дональд Трамп запросив 49 держав і Єврокомісію, серед запрошених є Україна, однак відповіді від неї поки немає.
Як інформує УМ, про це повідомило видання Bloomberg.
У списку 49 країн, серед яких – більшість європейських держав, а також Росія, Білорусь, Україна, Ізраїль, Саудівська Аравія, Пакистан, Оман та інші. Окремо в списку вказана Єврокомісія.
Поінформований співрозмовник УП підтвердив, що така пропозиція надходила, але наразі Україна її вивчає і ще не давала відповідь.
Трамп хоче, щоб церемонія підписання відбулася в Давосі в четвер, незважаючи на заклики деяких із запрошених переписати умови членства.
Список запрошених складено на основі інформації від осіб, обізнаних у цій справі, та публікацій у соціальних мережах. Не всі країни підтвердили отримання запрошення, і список не є вичерпним.
Албанія
Аргентина
Австралія
Австрія
Бахрейн
Білорусь
Бразилія
Канада
Кіпр
Єгипет
Європейська комісія
Фінляндія
Франція
Німеччина
Греція
Угорщина
Індія
Індонезія
Ірландія
Ізраїль
Італія
Японія
Йорданія
Казахстан
Марокко
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Оман
Пакистан
Парагвай
Польща
Португалія
Катар
Румунія
Росія
Саудівська Аравія
Сінгапур
Словенія
Південна Корея
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Таїланд
Туреччина
Об'єднані Арабські Емірати
Велика Британія
Україна
Узбекистан
В'єтнам
Нагадаємо, Трамп заявив журналістам, що введе мита на французькі вина та шампанське, дізнавшись, що Макрон відхилив його запрошення приєднатися до так званої Ради миру.
Як повідомляла УМ, обриси війни в Європі.
Радницею-гадалкою екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака є 51-річна мешканка Києва, яка називає себе консультанткою з астрології Вероніка Анікієвич (Даниленко). >>
Світ стоїть на межі найбільшої кризи за останні 100 років. Війна затягується. Економіки руйнуються на очах. >>
Війна без маркування — проблема сучасного світу, особливо гостро вона постала після агресії США та Ізраїлю проти Ірану. >>
Черговим гостем програми «Дума. Й» став Надзвичайний і Повноважний Посол держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський. Очоливши посаду за кілька місяців до повномасштабного вторгнення, він не поїхав з України, точно розуміючи, що очікує його і нас. >>
Сьогодні Європа говорить про єдність, але рішення в Євросоюзі, як і раніше, можна заблокувати зсередини. >>
Потенційній мирній угоді з росією Україні доведеться погодитися з втратою частини своєї території, однак це сприятиме вступу країни до Європейського Союзу. >>