«ДоМудрувалася»: ексзаступницю голови ОП відправили під варту, застава – ₴20 млн
Ексзаступницю голови Офісу президента Ірину Мудру відправили під варту із заставою 20 мільйонів гривень. >>
У Вільнюсі зафіксовано три заборонених польоти дронів поблизу аеропорту.
Про фіксування невідомих дронів у своєму повітряному просторі повідомили Литва, Данія та Фінляндія.
Як інформує УМ, про це написали литовський LRT, данський DR та фінський Yle.
У Фінляндії невідомий запустив дрон над електростанцією Валаяскоскі в Рованіємі. Інцидент стався ще минулих вихідних, але повідомили про нього лише зараз.
У Данії дрони фіксували над кількома об’єктами Збройних сил, зокрема в районі авіабази Каруп. А в Литві три дрони літали біля аеропорту Вільнюсу. Через це затримали сім рейсів.
Нагадаємо, що вночі 10 вересня повітряний простір Польщі порушили російські дрони під час атаки Росії на Україну. Це стало першим випадком, коли польська авіація збивала безпілотники над своєю територією.
Увечері 13 вересня російські дрони вкотре залетіли на територію Румунії. За словами президента України Володимира Зеленського, дрон заглибився на територію Румунії майже на 10 км і перебував у повітряному просторі країни НАТО приблизно 50 хвилин.
Уламки безпілотників також знаходили на пляжах Болгарії та Латвії.
Три російські винищувачі МіГ-31 19 вересня без дозволу ввійшли в повітряний простір Естонії над Фінською затокою і перебували там загалом 12 хвилин.
23 вересня головний аеропорт столиці Данії Копенгагену закривали на чотири години через дрони. Тоді поліціянти не збили невідомі БпЛА. Цей інцидент Данія назвала найсерйознішим нападом на її критично важливу інфраструктуру і повʼязала його із серією вторгнень російських безпілотників та іншими порушеннями по всій Європі. Тієї ж ночі дрони фіксували над головним аеропортом Норвегії.
У ніч проти 26 вересня невідомі дрони помітили над німецькою землею Шлезвіг-Гольштайн — вона межує з Данією. Тоді ж дрони фіксували неподалік від бази ВМС Швеції.
Як повідомляла УМ, дрони-перехоплювачі «вполювали» сотні «Шахедів» за тиждень.
Ексзаступницю голови Офісу президента Ірину Мудру відправили під варту із заставою 20 мільйонів гривень. >>
Українські відносини з Польщею та всією Європою можуть суттєво погіршитися, якщо до Національного пантеону України внесуть Степана Бандеру чи Романа Шухевича. >>
Європейська комісія в День Незалежності 24 серпня затвердила новий пакет оборонної підтримки України на €6,1 мільярда в рамках позики ЄС на 90 млрд євро. >>
Нову хвилю атак на заводи з виробництва зброї в Європі розпочала росія, вербуючи членів місцевих бандитських угруповань та перевіряючи реакцію НАТО. >>
У неділю, 23 серпня, росіяни атакували БпЛА завод американської корпорації Mondelez International у Тростянці на Сумщині, постраждали 5 людей. >>
На Одещині реактивний «Шахед» поцілив у локомотив пасажирського поїзда 147 Житомир - Одеса. >>