Литовський інтенсив: хокейна збірна України здобула перший досвід в Європейському кубку націй
Національна хокейна збірна України дебютувала в новоствореному турнірі — Європейському кубку націй. >>
Росії відновили членство у Міжнародному паралімпійському комітеті. (Фото ПКР)
На Генеральній асамблеї Міжнародного паралімпійського комітету в Сеулі в суботу 27 вересня проголосували не підтримувати відсторонення Національних паралімпійських комітетів Білорусі та росії.
Як інформує УМ, про це повідомили на сайті МПК.
"Країни були частково відсторонені на Генеральній асамблеї МПК 2023 року за порушення їхніх конституційних членських зобов’язань. Це рішення означає, що НПК Білорусі та НПК Росії тепер відновлюють усі свої права та привілеї членства в МПК відповідно до Конституції МПК.
МПК працюватиме з цими двома задіяними членами над тим, щоб якомога швидше організувати практичні заходи для цього", - сказано, зокрема, в повідомлені комітету.
Зазначається, що організації-члени МПК спершу проголосували проти пропозиції повністю відсторонити НПК Росії (111 за, 55 проти при 11 утриманнях).
Потім вони проголосували проти пропозиції частково відсторонити НПК Росії (91–77 при 8 утриманнях), що означає, що НПК РФ відновив свої повні права членства в МПК.
Щодо НПК Білорусі, Генеральна асамблея МПК проголосувала проти пропозицій повністю відсторонити (119–48 при 9 утриманнях) та частково відсторонити (103–63 при 10 утриманнях) НПК.
Як повідомляла УМ, Паралімпіада-2024: Україну представлять 140 спортсменів.
Національна хокейна збірна України дебютувала в новоствореному турнірі — Європейському кубку націй. >>
На території росії Рух опору продовжує знищувати логістичну інфраструктуру ворога: пошкоджено чотири об’єкти, що забезпечували зв’язок і транспортування для окупаційної армії. >>
У російському Воронежі в ніч на 9 листопада пролунали вибухи, після яких російські медіа повідомили про ймовірне ураження ракетами Воронезької ТЕЦ-1. >>
Третій Президент України Віктор Ющенко закликав європейських лідерів і суспільства "прокинутися" та діяти рішуче проти російської агресії, наголосивши, що Росія не така сильна, як її уявляють. >>
Росія часто обманом чи під тиском вербує громадян з африканських країн для участі у війні проти України і закликав уряди цих держав застерегти співвітчизників від участі в російській агресії. >>
За допомогою далекобійних дронів бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України завдали успішного удару по Стерлітамакському нафтохімічному заводу на території російської Республіки Башкортостан. >>