29 медалей. На зимових Паралімпійських іграх збірна України одразу опинилась серед лідерів
Українська паралімпійська збірна має яскраву історію успішних виступів на зимових Паралімпійських іграх. >>
Паралімпіада-2024 у Парижі вібудеться з 28 серпня по 8 вересня. (Фото з відкритих джерел)
140 спортсменів представлять збірну України на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.
При цьому, 23% учасників є дебютантами Паралімпійських ігор.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Sportarena.
Зокрема, українці змагатимуться у 17-ти із 22-х паралімпійських видів спорту, що є рекордом в історії нашої країни.
Українські спортсмени виступатимуть у легкій атлетиці, пауерліфтингу, дзюдо, стрільбі з лука, настільному тенісі, фехтуванні на колісних кріслах, кульовій стрільбі, плаванні, академічному веслуванні, велоспорті, голболі, веслуванні на каное, тріатлоні, бадмінтоні, тхеквондо, бочче і волейболі (сидячи).
Зазначимо, що в Токіо у 2021 році українська паралімпійська делегація налічувала 142 спортсмени.
Як повідомляє Суспільне.Спорт, на пресконференції перед стартом Паралімпіади-2024 президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич розповів, що зі 140 паралімпійців, що увійшли до заявки, 101 має ураження опорно-рухового апарату, 30 — порушення зору та дев'ять — порушення розумово-фізичного розвитку.
Спортсмени представляють 20 регіонів України та місто Київ.
Паралімпіада-2024 у Парижі вібудеться з 28 серпня по 8 вересня.
Як повідомляла «УМ», 11 серпня паризька Олімпіада добігла кінця. Перше місце у загальнокомандному заліку літніх Ігор-2024 посіла збірна США.
Збірна України завершила Олімпіаду на 22-му місці. В українців 12 нагород - 3 золотих, 5 срібних та 4 бронзи.
Українська паралімпійська збірна має яскраву історію успішних виступів на зимових Паралімпійських іграх. >>
Після короткого лютневого розігріву в березні життя вітчизняного футболу набере максимальних обертів. >>
На трасі Альберт-Парк у Мельбурні закінчилася гонка Гран-прі Австралії — першого етапу сезону 2026 Формули-1. >>
Максим Кривенко – радник міністра молоді та спорту – став першим українцем, який за тиждень подолав сім офіційних марафонів на семи континентах. >>
Із приходом весни напружена пора починається у вітчизняному хокеї. >>
В українському футболі були часи, коли вболівальники з нетерпінням чекали появи умовно третьої сили, котра могла б на рівних суперничати з дуетом грандів за чемпіонство. >>