«Magura»: Нацбанк випустив п’ятигривеник присвячений безпілотному катеру
Пам’ятну монету, присвячену безпілотному надводному апарату Magura, введено в обіг Національним банком України. >>
Нардеп "часів Януковича" Юрій Іванющенко. (Фото: УНІАН)
Юрія Іванющенка, екснардепа від Партії Регіонів, підозрюваного у легалізації 18 га державної землі на понад 160 млн грн, оголосили у розшук.
Як інформує УМ, про це 18 вересня повідомило Національне антикорупційне бюро у Телеграм.
Йдеться, що навесні 2021 року під час корпоративного конфлікту між екснардепом та забудовницею за контроль над ринком "Столичний" у передмісті Києва в останньої виник умисел щодо виведення активів ринку на підконтрольних осіб.
Як зазначає НАБУ, для цього службовці Держгеокадастру змінили цільове призначення землі ринку, частину якої розділили на дев’ять ділянок по 2 га та передали у власність заздалегідь визначених осіб, а потім продали трьом пов’язаним із забудовницею товариствам.
Згодом сторони врегулювали конфлікт підписанням "понятійки" щодо спільного використання землі ринку. А у вересні 2021 року довірена особа ексобранця увійшла до складу бенефіціарів товариств-власників земельних ділянок, інформує НАБУ.
Нагадаємо, що у вересні правоохоронці викрили схему заволодіння та подальшої легалізації 18 га землі державної власності ринковою вартістю понад 160 млн грн.
До реалізації оборудки причетні колишній народний депутат України від Партії Регіонів та підконтрольні йому дві особи, столична забудовниця та підконтрольна їй особа, а також екскерівник обласного управління Держгеокадастру України. Усім повідомлено про підозру.
Йшлось про колишнього "регіонала" Іванющенка Юрія та забудовницю Молчанову Владиславу.
Як інформують правоохоронці, Іванющенко переховується від органів прокуратури з 2014 року.
Як повідомляла УМ, Україна вперше повернула з-за кордону вкрадені корупціонерами мільйони – НАБУ.
Пам’ятну монету, присвячену безпілотному надводному апарату Magura, введено в обіг Національним банком України. >>
Запровадити одноразові виплати сімʼям журналістів, які загинули або отримали поранення під час виконання професійних обов’язків - відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України. >>
Служба безпеки та Національна поліція викрили трьох чоловіків, які здійснили подвійний терористичний акт у Києві 11 грудня. Затримання відбулося по «гарячих слідах» протягом 6 годин після вчинення вибухів. >>
Відомого російського археолога, працівника Ермітажу Олександра Б., якого Україна оголосила в міжнародний розшук за проведення незаконних археологічних досліджень в окупованому Криму –затримали в Польщі. >>
Служба безпеки затримала ще двох агентів російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), які брали участь у підготовці повітряних ударів рф по Київщині. Основними цілями рашистів були теплові та гідроелектростанції столичного регіону України. >>
Одіозний бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що на фігуранта справи НАБУ і САП "Мідас" Тимура Міндіча в Ізраїлі скоїли невдалий замах. >>