Кляті росіяни: журі Венеційської бієнале у повному складі подало у відставку
Про колективну відставку оголосило Міжнародне журі 61-ї Венеційської бієнале. >>
Трамп наполягає, щоб Єєвропейці припинила купувати російську нафту, заявив представник Білого дому.
Європа повинна припинити купувати російську нафту, яка допомагає Москві фінансувати війну проти України – таку радикальну заяву європейським лідерам зробив 4 вересня президент США Дональд Трамп.
Як інформує УМ, про це йдеться 4 вересня в повідомленні агентства Reuters із посиланням на чиновника Білого дому.
«Президент Трамп наголосив, що Європа повинна припинити купувати російську нафту, яка фінансує війну, оскільки Росія отримала 1,1 мільярда євро від продажу палива з ЄС за один рік»,- зазначається в повідомленні.
Крім того, за словами американського чиновника, глава Білого дому наголосив, що європейські лідери «повинні чинити економічний тиск на Китай за фінансування воєнних зусиль Росії».
Зауважується також, що президент Трамп приєднався до закликів країн «Коаліції охочих», очолюваної президентом Франції Еммануелем Макроном, які зустрічалися, щоб обговорити шляхи допомоги Україні відбити агресію російських загарбників.
Додамо, що 4 вересня президент України у четвер повідомив, що учасники Коаліції охочих висловили спільне з українською стороною бачення про те, що росія прагне продовжувати війну. Саме через це вони підтвердили необхідність посилення тиску на рф шляхом запровадження додаткових санкцій. Зокрема, Євросоюз працює над 19-м пакетом, а також Японія готує санкційні кроки зі свого боку.
Як повідомляла УМ, українська труба качає 300 тисяч барелів російської нафти на добу.
Про колективну відставку оголосило Міжнародне журі 61-ї Венеційської бієнале. >>
Багатонаціональну коаліцію у сфері оборонного забезпечення CORPUS для кращої координації закупівельних агенцій створили Україна, Італія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Велика Британія. >>
Під виглядом співробітника Служби безпеки України 36-річний чоловік виманив у народної артистки України понад 6 мільйонів гривень. >>
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>