Герой України «Karaya» вже тестує шведські винищувачі Gripen
Герой України, бойовий льотчик Вадим Ворошилов на псевдо «Karaya» разом з іншими українськими колегами вже освоює шведські винищувачі Jas 39 C/D Gripen, які будуть передані Україні. >>
Поліція Чернігівщини затримала підозрюваного у вбивстві військовослужбовців.
Під час проведення навчальних стрільб на Чернігівщині, на полігоні Сухопутних військ ЗСУ, курсант з не встановлених наразі причин скоїв стрілянину з автомата Калашникова, внаслідок чого загинуло двоє військових.
Як інформує УМ, про це 17 липня повідомили в соцмережах, правоохоронних органах та відділі комунікації поліції Чернігівської області.
Інформація про стрілянину з’явилася напередодні в соцмережах.
За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство", оперативний супровід у якому здійснює Служба безпеки України.
Згодом поліція підтвердила, що до них надійшла інформація про те, що на території навчального центру під час стрільб курсант здійснив постріли з автоматичної зброї в бік інструкторів-військовослужбовців. Внаслідок отриманих поранень двоє військових загинули.
Поліція затримала підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за п.1 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України.
Ще пізніше Оперативне командування "Північ" вийшло з заявою, в якій також підтвердило факт трагічного інциденту.
"Командування військової частини, де стався інцидент, усіляко сприяє проведенню слідства, надаючи необхідну інформацію та підтримку правоохоронним органам. Військова служба правопорядку Збройних сил України також залучена до забезпечення належного розслідування обставин події.
Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким загиблих військовослужбовців. Командування Сухопутних військ Збройних сил України вживає всіх необхідних заходів для з’ясування причин і обставин трагедії, а також для запобігання подібним інцидентам у майбутньому", - сказано в заяві.
Як повідомляла УМ, Пристрасті у Києві: після стрілянини в офісі молодик стрибнув із мосту у Дніпро.
Герой України, бойовий льотчик Вадим Ворошилов на псевдо «Karaya» разом з іншими українськими колегами вже освоює шведські винищувачі Jas 39 C/D Gripen, які будуть передані Україні. >>
Командир 1-го корпусу НГУ «Азов» бригадний генерал Денис «Редіс» Прокопенко поділився роздумами про українську і російську армії як діаметрально протилежні системи. >>
Дорогі мої сини і онуки («вовки і вовченята») — воїни ССО, які тихо приходять, роблять свою справу і тихо повертаються, вітаю вас з професійним Святом — Днем Сил Спеціальних Операцій! >>
До Міжнародного кримінального суду в Гаазі українські правоохоронці передали докази примусового вивезення та незаконного утримання у російських колоніях понад 1800 українських в’язнів із Херсонської та Миколаївської областей. >>
Підвищений радіаційний фон виявили на уламках російської ракети, яку окупанти поставили на озброєння модифікованого ударного дрона "Герань-2" під час атаки на Чернігівщину в ніч на 7 квітня. >>
Навчання з бойового застосування ядерної зброї та ядерного забезпечення – розпочалися в Білорусі. >>