«Перемир’я» від росіян: окупанти атакували FPV-дронами беззбройних бійців
Росіяни вбили FPV-дронами у Часовому Яру трьох поранених своїх же військових, які були захоплені в полон Силами оборони й перевдягнені в нейтральну форму одягу. >>
Окупанта, який вбив цивільного і викрадав авто, засудили до довічного ув’язнення. (Фото: СБУ)
До довічного увʼязнення.засудили російського військового, який убив мирного мешканця Київщини та імітував страту ще чотирьох.
Як інформує УМ, про це 27 червня повідомив Офіс генпрокурора України у Телеграм.
Вирок отримав командир бойової машини – навідник-оператора 37 мотострілецької бригади 36 загальновійськової армії. Його визнали винним у жорстокому поводженні з цивільним населенням, поєднаним з умисним вбивством та інших порушеннях законів і звичаїв війни.
Прокурори довели, що у березні 2022 року під час окупації села Гавронщина Бучанського району фігурант зупинив на вулиці мирного жителя та погрожуючи зброєю, змусив чоловіка лягти на землю і зізнатися у приналежності до Збройних Сил України й інших військових чи громадських формувань.Спершу військовослужбовець РФ побив цивільного, а потім вистрілив йому у голову з автоматичної зброї.
Окрім того, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння разом зі співслужбовцями засуджений зайшов до будинку місцевих — там він тривалий час тримав чотирьох потерпілих під прицілом і проводив допит. Засуджений імітував страту — вистрілив у стелю. Після цього він вийшов з будинку і пообіцяв прийти наступного дня та всіх розстріляти.
Також був випадок, коли фігурант разом з іншими російськими військовими увійшли до будинку жінки й, погрожуючи зброєю, забрали її автомобіль. За кілька тижнів окупанти таким самим способом відібрали машину в іншого жителя села Гавронщина.
Як повідомляла УМ, Катували місцевих за завданням рашистів: викрито 20 колаборантів окупованої Херсонщини.
Росіяни вбили FPV-дронами у Часовому Яру трьох поранених своїх же військових, які були захоплені в полон Силами оборони й перевдягнені в нейтральну форму одягу. >>
На Харківщині.росіяни розстріляли чотирьох українських військовополонених. >>
Збройні Сили України у ніч на 11 квітня уразили нафтобазу, нафтоперекачувальну станцію, три склади боєприпасів та живу силу росіян на тимчасово окупованих територіях України та на території держави-агресора. >>
Напередодні Великодня, 11 квітня, Україна та росія провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 175 військових та 7 цивільних. >>
Попри обіцянки рф щодо припинення вогню, українська армія готова до будь-якого розвитку подій на фронті, і реагуватиме дзеркально, запевнив Президент Володимир Зеленський. >>
У ніч на 10 квітня Сили оборони України уразили дві бурові платформи на шельфі Каспійського моря. >>