У Середземному морі атаковано російський газовоз, фото
Російське судно "Арктик Метагаз" було атаковане біля берегів Лівії із застосуванням безекіпажних катерів – офіційна Москва вже поклала відповідальність за операцію на українську сторону. >>
Голова російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв (це перший офіційний візит рашистсткьої делегації до США з початку війни).
У Вашингтоні спецпредставник президента США Стів Віткофф провів зустріч із головою російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирилом Дмитрієвим, який прибув до американської столиці.
Як інформує УМ, про це 3 квітня повідомило агентство Reuters.
Двоє американських чиновників, знайомих із ситуацією, підтвердили, що офіційний представник російського президента Володимира Путіна з питань інвестицій зустрічався у Вашингтоні з посадовцями США.
Зустріч відбулася у середу на тлі спроб президента Дональда Трампа припинити російсько-українську війну та тиску на Москву й Київ.
Про що саме йшлося під час переговорів, наразі невідомо, зазначає видання.
Західні ЗМІ звернули увагу, що візит Дмитрієва відбувся після заяви Трампа про його невдоволення темпами мирних переговорів між РФ та Україною. У неділю президент США заявив, що «розлючений» на Путіна та розглядає можливість запровадження санкцій проти покупців російської нафти.
За даними Reuters, Віткофф, який курує контакти адміністрації Трампа з Кремлем, минулого тижня запросив Дмитрієва до США.
Цей візит став першим відомим прибуттям до Штатів високопоставленого представника РФ після початку повномасштабного вторгнення в Україну.
Нагадаємо, що Дмитрієв раніше входив до складу російської делегації на переговорах із США, що відбулися 18 лютого 2025 року в Ер-Ріяді. Тоді з американського боку у зустрічі брали участь державний секретар США Марко Рубіо, радник з національної безпеки Майк Волц та спецпредставник президента США Стів Віткофф.
Нагадаємо, що 1 квітня, представник Міністерства закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що Москва не може прийняти пропозиції США щодо припинення війни проти України.
Тим часом до США прийшло усвідомлення, що завершити війну найближчими місяцями не вдасться.
Як повідомляла УМ, рф та США таємно зустрічались для перемовин у Швейцарії.
Російське судно "Арктик Метагаз" було атаковане біля берегів Лівії із застосуванням безекіпажних катерів – офіційна Москва вже поклала відповідальність за операцію на українську сторону. >>
Вибори в Україні відбудуться не під час тимчасового перемир'я, а після закінчення війни. >>
Андрій Єрмак, ескерівник Офісу президента, очолив створений за його ініціативи при Національній асоціації адвокатів комітет з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення. >>
Про знищення всіх 11 іранських військових кораблів і суден в Оманській затоці заявило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM). >>
Українські дрони в ніч проти 2 березня атакували Новоросійськ, внаслідок чого загорівся російський нафтовий термінал «Шесхаріс» на Чорному морі. >>
Внаслідок ударів Сполучених Штатів та Ізраїлю по Ірану одночасно загинули 48 іранських лідерів. >>