«2000 метрів до Андріївки»: фільм Чернова завоював нагороду на фестивалі доккіно у Данії
Нагороду на фестивалі документального кіно CPH:DOX у Данії отримав фільм українського режисера Мстислава Чернова "2000 метрів до Андріївки". >>
Головною темою зустрічі було продовження допомоги для України та обговорення структури майбутніх гарантій безпеки для України (Фото: ОП)
Зустріч «Коаліції охочих» у Парижі завершилася - про це свідчить від’їзд перших лідерів із Єлисейського палацу.
Головною темою якого було продовження допомоги для України та обговорення структури майбутніх гарантій безпеки для України після завершення війни.
Як інформує УМ, про це 27 березня повідомило видання The Guardian.
Зазначається, що перші лідери, серед яких президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та канцлер ФРН Олаф Шольц, покинули Єлисейський палац.
Також повідомляється, що прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер та Президент України Володимир Зеленський вийшли з будівлі резиденції французького президента.
Зеленський сказав, що «всі розуміли і розуміють, що Росія сьогодні не хоче ніякого миру», додавши, що робота над гарантіями безпеки для України буде продовжена «у найближчі тижні та дні».
Стармер заявив, що зустріч «Коаліції охочих» у Парижі була «дуже конструктивною».
«Було абсолютно зрозуміло, що Росія намагається затягнути (мир – ред.), грає в ігри, і ми повинні бути абсолютно чіткими щодо цього», – сказав британський прем’єр.
За його словами, лідери погодилися з необхідністю більшої підтримки України, «щоб переконатися, що Україна має найсильнішу позицію, як зараз, так і в подальших переговорах». Він також зазначив, що під час зустрічі була «повна ясність» того, що зараз не час для зняття санкцій з РФ.
«Навпаки, ми обговорювали, як ми можемо посилити санкції, щоб підтримати ініціативу США, щоб змусити Росію сісти за стіл переговорів через подальший тиск із боку цієї групи країн», – сказав Стармер.
За словами прем’єр-міністра Британії, на саміті також обговорювалися «військові та оперативні» плани щодо підтримки будь-якого припинення вогню і миру в Україні, «чи то на землі, чи то у повітрі, чи то на морі».
«Сильним результатом зустрічі стало те, що так багато країн підтримують Україну, як вони підтримували її вже більше трьох років, у цей вирішальний момент стільки, скільки це буде потрібно», – додав Стармер.
Як повідомляла УМ, Великобританія провела перемовини з майже 20 країнами про «коаліцію охочих» та підписала угоду на постачання Україні ударних дронів.
Нагороду на фестивалі документального кіно CPH:DOX у Данії отримав фільм українського режисера Мстислава Чернова "2000 метрів до Андріївки". >>
Без попередження американської сторони Україна розпочала наступ на Курську область рф: ЗСУ використали озброєння, надане Сполученими Штатами, яке призначалося для інших цілей. >>
Нищівного удару по Чорноморському флоту росії українські військові завдали 14 квітня 2022 року– вони потопили ракетний крейсер "Москва", флагман російського флоту, і це викликало негативну реакцію в США. >>
У Нідерландах посольство України підтримує тісні контакти з голландськими правоохоронними органами, які розслідують напад з ножем, який 27 березня влаштував у центрі Амстердама чоловік із, ймовірно, українським громадянством. >>
До нового наступу найближчими тижнями готуються російські війська - хочуть максимально посилити тиск на Україну і зміцнити позиції Кремля на переговорах про припинення вогню. Вони можуть тривати від 6 до 9 місяців, вважають аналітики. >>
Переможців фотоконкурсу соголосила Організація World Press Photo 2025, відібравши найкращі, на думку журі, роботи фотожурналістів і фотографів-документалістів. Серед них – два знімки німецьких медійників, які висвітлюють російсько-українську війну, >>