Дмитро Фірташ з дружиною «заробили» від Британії санкції за корупцію
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Орбан після перемоги Трампа заявив про потребу в новій європейській стратегії щодо України.
На тлі успіхів Республіканської партії і Дональда Трампа на виборах у США прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про потребу нової європейської стратегії щодо України.
Як інформує УМ, про це він заявив на саміті тюркомовних країн у столиці Киргизстану Бішкеку, повідомляє видання Magyar Nemzet.
У своєму виступі Віктор Орбан пояснив: в Америці перемогли республіканці, і це "ставить на порядок денний для нас, європейських лідерів" питання, чи зможе Європа самостійно продовжувати військову та фінансову підтримку України.
"Існують серйозні сумніви щодо цього, тому буде потрібна нова європейська стратегія", – сказав він, додавши, що перші кроки в цьому напрямку можуть бути зроблені в четвер у Будапешті, на неформальному саміті ЄС.
Найскладнішим питанням, яке належить вирішити, він назвав долю 50 мільярдів євро кредиту для України, який, за попереднім рішенням G7, буде профінансований спільно Європейським Союзом і США.
Орбан вже неодноразово заявляв про провал європейської стратегії у війні РФ проти України, тому перемога на виборах у США Дональда Трампа, який обіцяв зупинити війну і критикував Європу за недостатню частку у допомозі Україні, дає йому додаткові аргументи.
Віктор Орбан привітав республіканця Дональда Трампа із перемогою на президентських виборах, не чекаючи на офіційні результати.
Також свої привітання висловив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто та заявив, що це повинно допомогти "встановити мир в Україні".
Як повідомляла УМ, Трамп заявив про свою перемогу на президентських виборах та пообіцяв щоденно боротися за "сильну, безпечну і процвітаючу Америку".
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
23 листопада в Україні вшановують 91-ші роковини пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 рр. та масових штучних голодів 1921—1923 та 1946—1947 років. >>
Верховна Рада ухвалила законопроект «Про облік інформації про шкоду, завдану особистим немайновим правам фізичних осіб внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України». >>
Ніхто із прокурорів, котрі незаконно обвинувачували учасників Євромайдану, і жоден суддя, який їх судив, станом на зараз не притягнуті до відповідальності. >>
Разом зі Світовим банком Україна презентували план змін «Матриця реформ», спрямований, зокрема, на реформування управління публічними інвестиціями. >>
У Збройних силах України створено першу школу підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів. >>