У музеях Румунії, Франції та Бельгії з’явилися нові українські аудіогіди — Зеленська, фото
У Музеї імені Григоре Антипи, палаці Рогана та палаці Куденберг, які в Румунії, Франції та Бельгії, запрацювали три нові україномовні аудіогіди. >>
Зеленський просить Верховну Раду погодити звільнення генпрокурора Костіна. (Фото: Reuters)
Із наступником Андрія Костіна на посаді генерального прокурора в Офісі президента ще не визначились: виконувати ці обов'язки в разі позитивного голосування парламентом за відставку Костіна буле його перший заступник Олексій Хоменко.
Як інформує УМ, про це ЗМІ повідомили високопоставлені співрозмовники у команді президента.
"Костін давно просився на вихід. Він реально нічого не робив у тій прокуратурі. А після скандалу з прокурорами не зреагувати було неможливо. Зараз знайти кандидата на генпрокурора величезна проблема. Він має бути чистим і незашквареним, він має бути компетентним і, щоб ви розуміли, - мало хто б погодився зараз на цю посаду.
Це ж лише суцільні проблеми, та ще й репутаційно тебе знищать. Тому мови про нових людей взагалі нема, немає кандидатів. Є розуміння, що поки що нікого не будуть виносити в зал Ради на голосування, а виконуватиме обовʼязки перший заступник", - повідомив інсайдер.
Нагадаємо, що 28 жовтня президент Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про надання згоди на звільнення главою держави Андрія Костіна з посади генерального прокурора.
Костін заявив, що подає у відставку після засідання РНБО 22 жовтня. Цьому передувала низка викриття прокурорів в отриманні безпідставних піль та інвалідності.
Як повідомляла УМ, Шість керівників обласних та спеціальних прокуратур написали заяви про звільнення.
У Музеї імені Григоре Антипи, палаці Рогана та палаці Куденберг, які в Румунії, Франції та Бельгії, запрацювали три нові україномовні аудіогіди. >>
Переконати президента України Володимира Зеленського не погоджуватися на можливу угоду щодо виведення українських військ із Донбасу без надійних гарантій безпеки з боку США, намагаються європейські лідери. >>
У багатьох регіонах зараз тривають відновлювальні роботи після ночі російських ударів по цивільній інфраструктурі. >>
Із нагоди Міжнародного дня волонтера президент Володимир Зеленський підписав указ про нагородження низки волонтерів відзнакою "Золоте серце". >>
Служба безпеки, НАБУ та САП викрили у Києві злочинну групу, яку очолювала народна депутатка України. >>
Служба безпеки, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили злочинну групу, очолювану народною депутаткою України. >>