Рашисти вгатили по теплоелектростанціях ДТЕК – значні пошкодження обладнання
Під час атаки 25 грудня російські окупанти вдарили по теплоелектростанціям ДТЕК, внаслідок чого було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. >>
Українські біженці знаходять притулок у країнах Європи - їх там понад 6 мільйонів.
Близько 35% українських біженців у країнах Європи не хочуть повертатися додому в довгостроковій перспективі.
Як інформує УМ, про це свідчать результати опитування мюнхенського інституту ifo.
"Близько 35% українських біженців хочуть повернутися в Україну, як тільки там знову стане безпечно", - сказано, зокрема, за результатами опитування.
4% планують повернутися найближчим часом, незалежно від ситуації з безпекою. Майже 11% вже повернулися в Україну, а ще 25% не визначилися.
Чим довше Росія веде війну в Україні, тим більше біженців можуть уявити собі майбутнє за межами України, зазначили автори дослідження.
"Незабаром після втечі лише 10 відсотків українців заявили, що хочуть оселитися за межами України в довгостроковій перспективі", – повідомляє Інститут ifo.
Одразу після втечі майже 60% біженців хотіли повернутися в Україну, як тільки зможуть знову відчути себе в безпеці. "З часом ця частка стала падати, в середньому на 4,7 відсоткового пункту за 100 днів", – йдеться в дослідженні.
Нагадаємо, що останнім часом у Німеччині почали говорити про скорочення допомоги біженцям з України.
Станом на липень 2024 року були працевлаштованими близько 266 тисяч з 700 тисяч українців працездатного віку, які приїхали до Німеччини.
У Польщі останні опитування показали, що підтримка прийому біженців з України досягла нового мінімуму.
Як повідомляла УМ, Повернення українських біженців: Чехія запустила заохочувальну програму.
Під час атаки 25 грудня російські окупанти вдарили по теплоелектростанціям ДТЕК, внаслідок чого було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. >>
Новий професійний стандарт «Інспектор з військового обліку» зареєструвало Національне агентство кваліфікацій. >>
Конфісковані у пʼяних водіїв машини Латвія передала Україні - загальна їх вартість €2,25 мільйона. >>
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
"Розсекречені документи з архівів радянського КДБ поставили крапки над "і" у біографії одного з найвідоміших українських поетів-шістдесятників і знаменитого "прораба" горбачовської перебудови Віталія Коротича. >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>