Паліїв авто військових поліція затримала у Львові – їх завербувала росія через Telegram.
Як інформує УМ, про це 19 липня повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України у соцмережі Х.
У подальшому в російських медіа такі підпали видавали як самовільну ініціативу українців проти мобілізації.
Тепер хлопцям віком 17 і 18 років загрожує за це до восьми років увʼязнення.


Це вже не перший випадок підпалу українцями військових автомобілів. Лише три дні тому, 16 липня, за це затримали 22-річного чоловіка в Рівному.
Шукаючи легкого підробітку, чоловік в одному з російських чат-ботів знайшов пропозицію за винагороду підпалити авто військового ЗСУ. За це йому пообіцяли кілька тисяч доларів, однак невідомо, чи отримав він гроші.
Далі відео з підпалом цих авто мали поширити російські медіа і повідомити, що це нібито незадоволені українці підпалюють автомобілі працівників військкоматів, виступаючи так проти мобілізації. Затриманий провину визнав і каже, що не знав, що виконує замовлення Росії.
Як повідомляла УМ, ліквідовано злочинну групу – на замовлення здійснювала підпали по Україні.