Дмитро Фірташ з дружиною «заробили» від Британії санкції за корупцію
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Один із курортів Краснодарського краю рф.
Замість "курортного збору" в росії може з'явитися "туристичний податок". Новий податок планується запровадити вже наступного року.
Із такою ідею виступило Міністерство фінансів рф.
Як інформує УМ, про це повідомило видання The Moscow Times.
Спочатку ставка складе 1% вартості проживання, але надалі вона збільшуватиметься на один процентний пункт і до 2029 року складе вже 5%.
Згідно з проєктом, податок сплачуватиметься з виручки від реалізації послуг розміщення, яка зазвичай становить від 60-75% до 90% від усієї виручки готельного або іншого засобу розміщення.
Виплачуватиметься новий податок до бюджету за місцем знаходження готелів. Автори ініціативи вважають, що таким чином регіони матимуть додаткові кошти для розвитку.
Втім, зазначається, що це неминуче спричинить підвищення цін на номери.
Новий податок, у разі схвалення, прийде на зміну "курортному збору". Спочатку "курортний збір" було запроваджено в Росії в пілотному режимі навесні 2018 року. Його дія поширювалася на чотири регіони: Алтайський, Краснодарський та Ставропольський краї, а також на окупований український Крим.
Збір було створено з метою отримання додаткових коштів у розвиток туристичної інфраструктури. У кожному з перерахованих регіонів було встановлено свою ставку збору, яка варіювалася від 10 руб. до 50 руб. на добу з одного відпочиваючого.
У 2021 році експеримент зі стягування курортного збору було продовжено до 31 грудня 2024 року. У 2023 році російська влада вирішила поширити "курортний збір" на всю територію рф.
Наприкінці червня повідомлялося, що в уряді росії готують підвищення ставки ввізного мита на вино з "недружніх" країн з 20% до 25% із серпня 2024 року.
Уряд росії активно шукає нові джерела наповнення федерального бюджету через зростання видатків на війну проти України. Частка військових видатків у бюджеті росії на 2024 рік може стати рекордною з останніх років існування Радянського Союзу і вперше у новітній історії перевищить видатки на соціальні програми.
На фінансування напрямку "національна оборона" планується спрямувати 29,3% усіх видатків російського бюджету або 10,7 трильйона рублів, що еквівалентно 6% ВВП. У 2023 році витрати за цим напрямком були заплановані на рівні 6,4 млрд рублів.
Водночас на "соціальну політику" планується виділити 7,71 трлн рублів або 21,1% всіх витрат. Це найнижча частка щонайменше з 2011 року. У середньому за 2015-2021 роки частка соціальної політики у видатках федерального бюджету становила 28%.
Як повідомляла УМ, рросійський уряд шукатиме гроші на війну.
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Відкриття у Польщі бази протиракетної оборони США в Міністерстві закордонних справ росії назвали провокацією та пригрозили потенційним ударом по ній. >>
Через загрозу атаки дронів російське відомство цивільної авіації тимчасово закривало аеропорт Волгограда, а в Ростовській області заявили про влучання в один із «промислових об’єктів». >>
У Бєлгородській області рф українські сили атакували завод, який серед іншого виготовляє вантажні дрони для російської армії, також був приліт в арсенал зброї в Новгородській області рф, >>
Посадовців МСЕК і медустанов правоохоронці викрили в трьох областях України: за версією слідства вони були причетними до оформлення фіктивних інвалідностей для ухилення від мобілізації. >>
Сьогодні, 19 листопада, біснуватий правитель рф володимир путін своїм указом затвердив оновлену ядерну доктрину Росії, невдовзі після того, як Білий дім дозволив Україні бити углиб РФ. Умовою застосування ядерної зброї названо "старт балістичних ракет". >>