Роман Яремчук є найкращим бомбардиром в історії України на Євро

12:52, 22.06.2024

Своїм третім голом Яремчук відзначився у матчі другого туру зі Словаччиною. (Фото АР)

Форвард Роман Яремчук виборов статус найкращого бомбардира в історії незалежної Національної збірної України у фінальних турнірах чемпіонатів Європи.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Так, своїм третім голом Яремчук відзначився у матчі другого туру зі Словаччиною, який наша команда виграла з рахунком 2:1.

Перед Євро-2024 лідерство в рейтингу найкращих бомбардирів на чемпіонатах Європи ділили Андрій Шевченко, Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук з двома голами.

Обидва попередні голи Яремчука припали на Євро-2020: він відзначався у двох стартових поєдинках з Нідерландами (2:3) та Північною Македонією (2:1). Проти «помаранчевих» Яремчук також додав результативну передачу.

Найкращі бомбардири України в історії фінальних турнірів Євро:

1. Роман Яремчук - 3 голи (7 проведених матчів)

2-3. Андрій Шевченко - 2 (3)

2-3. Андрій Ярмоленко - 2 (13).

Повторити досягнення Яремчука може 34-річний Ярмоленко, який взяв участь в обох матчах команди на Євро-2024 і виходив у стартовому складі на гру зі Словаччиною.

Матч зі словаками Яремчук розпочинав на лаві запасних. На 67-й хвилині форвард змінив на вістрі нападу Артема Довбика і за 13 хвилин голом довершив результативну передачу Миколи Шапаренка, встановивши фінальний рахунок.

Водночас Яремчук вийшов на чисте четверте місце в історії бомбардирів збірної України у всіх матчах.

Найкращі бомбардири збірної України:

1. Андрій Шевченко - 48 голів (111 матчів)

2. Андрій Ярмоленко - 46 (119)

3. Євген Коноплянка - 21 (87)

4. Роман Яремчук - 16 (51)

5. Сергій Ребров - 15 м'ячів (75).

Наступний матч України на Євро-2024 - проти Бельгії в третьому турі - відбудеться в середу, 26 червня, і стартує о 19.00 за київським часом.

Як повідомляла «УМ», напередодні Національна збірна України здобула вольову перемогу над збірною Словаччини у межах другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024.