Масований удар росії по Києву і запеклі бої на фронті: ворогу нас не зламати, хоча з усіх сил тужиться
У ніч проти 17 червня рашисти знову завдали масованого удару по столиці. >>
Ґен Шуан. (Фото з відкритих джерел)
Заступник постійного представника Китаю при ООН Ґен Шуан закликав Україну і росію піти на поступки один одному і розпочати мирні переговори.
Як інформує Україна молода, така позиція офіційного Пекіну було озвучена на засіданні Радбезу ООН, передає China Times у суботу.
«Зброя може покласти край війні, але вона не принесе тривалого миру. Китай закликає сторони конфлікту продемонструвати політичну волю, піти назустріч один одному і якнайшвидше розпочати мирні переговори, щоб досягти припинення вогню і покласти край бойовим діям», - сказав Ґен Шуан.
Заступник постпреда КНР каже, що наразі йде потік озброєння на полі бою, а це нібито лише поглиблює кризу, веде до більшого числа жертв та підвищує ризик того, що ця зброя випаде з режиму нерозповсюдження.
"Ми будемо розмовляти з усіма сторонами конфлікту та грати конструктивну роль для якнайшвидшого політичного урегулювання кризи на території України", - зазначив Шуан.
Китайський дипломат в Радбезі ООН наголосив, що Пекін не створював «кризу на території України» та не є стороною цього конфлікту.
"Китай не надавав смертоносну зброю ні одній зі сторін цього конфлікту та завжди контролює свої предмети подвійного призначення", - пояснив Ґен Шуан.
За його словами, економічне і торгове співробітництво між Китаєм та росією відповідає правилам СОТ (світова організація торгівлі) та не направлена проти будь-якої третьої сторони.
"Просимо припинити США використовувати кризу в Україні, щоб тиснути на Китай та зокрема на наші компанії та підприємства. Закликаємо США внести позитивні зусилля зі своєї сторони, щоб покласти край війні та відновити мир", - підкреслив представник КНР.
Як повідомляла "УМ", Китай відхилив запрошення України на саміт миру у Швейцарії.
У ніч проти 17 червня рашисти знову завдали масованого удару по столиці. >>
Сучасну історію України й наслідки для майбутнього можна побачити та описати навіть лише завдячуючи одному фото. >>
Під час останніх репатріацій разом із полеглими українцями передала й тіла своїх солдатів, та й загалом, росія ускладнює процес ідентифікації тіл загиблих, повертаючи їх у вкрай понівеченому стані. >>
В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих. На цьому репатріаційні заходи у межах домовленостей, досягнутих під час переговорів у Стамбулі, завершені. >>
Продовження репатріаційних заходів згідно з домовленостями у Стамбулі відбулося в неділю 15 червня - в Україну повернуто ще 1200 тіл. >>
Силам оборони вдається вибивати російські війська з прикордоння Сумщини, зокрема було звільнено Андріївку. >>