СБУ проводить безпекові заходи в урядовому кварталі Києва

10:19, 11.06.2024
СБУ проводить безпекові заходи в урядовому кварталі Києва

СБУ проводить безпекові заходи в урядовому кварталі Києва та на прилеглих територіях. (Фото: сайт СБУ)

Служба безпеки проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Печерського та Шевченківського районів Києва, зокрема, в урядовому кварталі та на прилеглих територіях.

 

Як інформує УМ, про це 11 червня повідомили на сайті СБУ.

 

Заходи відбуваються з урахуванням правового режиму воєнного стану за безпосередньої участі Управління державної охорони України, Національної поліції, Військової служби правопорядку ЗСУ та Угруповання сил і засобів оборони міста Київ.

 

«Мета – перевірка контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також посилення безпеки мешканців столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

 

Це особливо важливо в умовах збройної агресії рф, яка намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні будь-яким способом», - сказано, зокрема, в повідомлені СБУ.

 

 

За безпосередньої участі представників Управління держохорони силовики:

 

проводять огляд території та окремих приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів;

здійснюють перевірку громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

 

Під час проведення заходів можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Києва, перевірка документів, огляд автомобілів.

 

У СБУ просять громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.

 

«Наголошуємо, що у своїй діяльності Служба безпеки дотримується принципу законності, конституційної недоторканності прав і свобод громадян», - резюмували в Відомстві.

 

Як повідомляла УМ, Нова годівничка для СБУ: чим загрожує ухвалення закону №7033-д.