Агент фсб на замовлення ворога займався підпалами та готував убивство в Києві, фото
Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція затримали агента фсб, який на замовлення ворога мав здійснити замовне вбивство у столиці України. >>
У Києво-Печерській лаврі відбулася перша церемонія "Дзвін пам'яті та надії". (Фото: Геннадій Мінченко.)
Перша церемонія "Дзвін пам'яті та надії" за участю військових, військовополонених, які повернулися з полону, а також родин людей зниклих безвісти пройшла в столиці.
Як інформує УМ, починаючи з 5 грудня, Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" започатковує традицію "Дзвін пам'яті та надії".
Щодня на Великій лаврській дзвіниці, після загальнонаціональної хвилини мовчання, дзвонар битиме у найбільший Дзвін Лаври.
Дзвонар битиме 9 разів, символізуючи 9 років війни, і нагадуватиме українцям та людям усього світу про військових, які перебувають у полоні, цивільних громадян, яких незаконно утримують у московських катівнях, зниклих безвісти, депортованих до РФ дітей і дорослих.
“Ми розпочинаємо дуже важливу традицію, традицію, яка має закінчитися, коли повернеться останній український полонений. Ця традиція має зафіксувати, що суспільство, кожен з нас, не забув тих людей, які перебувають в полоні, зниклі безвісти або незаконно депортовані”, - сказав генеральний директор Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” Максим Остапенко.
Заступниця міністра оборони України Тетяна Калмикова підкреслила, що зараз нам, як ніколи, потрібна єдність: єдність всіх, хто захищає Батьківщину, єдність кожного українця і українки незалежно від того, де він або вона знаходиться, єдність всіх, хто бореться за справедливість, волю і єднання.
Вона зауважила, що кожного дня докладаються зусилля для того, щоб повернення наших громадян відбулося якнайшвидше.
“Ми пам'ятаємо всіх, хто знаходиться у ворожому полоні. Ми пам'ятаємо всіх, хто вважається зниклим безвісти. Держава намагається зробити все можливе та неможливе, щоб повернути наших громадян додому. Держава працює з міжнародними організаціями, використовує всі інструменти”, - наголосила Калмикова.
Військовослужбовець ЗСУ Юрій Гудименко додав, що в українців немає права забути про тих, хто захищав нас або позбавився волі, життя або зник безвісти, і ми маємо пам'ятати про цих людей щодня.
Російське військове керівництво попри заяви не докладає зусиль для визволення своїх військовополонених, водночас переговори з цього приводу тривають. За час повномасштабної війни відбулися майже 50 обмінів полоненими.
Як повідомляла УМ, у Києво-Печерській Лаврі планують реконструкцію печер.
Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція затримали агента фсб, який на замовлення ворога мав здійснити замовне вбивство у столиці України. >>
Печерський районний суд Києва нарешті ухвалив рішення зняти арешт з комплексу будівель, частину з них передадуть під новий "Будинок музики". Тобто останню перешкоду перед поверненням костелу Св. Миколая релігійній громаді усунено. >>
Унаслідок комбінованої атаки Росії на Київ в ніч на 17 червня вщент зруйновано офіс та склад видавництва “Український пріоритет”. >>
Із-під завалів зруйнованого 17 червня російською ракетою 9-поверхового будинку у Києві рятувальники дістали тіла ще 7 загиблих - таким чином кількість жертв цієї атаки зросла до 23. >>
Поблизу Свято-Духівського собору в центрі Чернівців сталися сутички між вірянами УПЦ МП та Православної церкви України: за допомогою до медиків звернулося щонайменше 5 людей. >>
У ніч проти 17 червня рашисти знову завдали масованого удару по столиці. >>