У Криму уражено 10 енкргообєктів, винищувачі й аеродромні ангари
Успішного удару безпілотниками по військових аеродромах "Саки" та "Гвардійське" завдала Служба безпеки України в тимчасово окупованому Криму. >>
Спалені негідниками авто. (Фото: сайт Нацполіція)
41-річного та 15-річного паліїв затримали у Києві - на замовлення ФСБ підпалили автомобіль військового та відділення АТ "Укрпошта".
Як інформує УМ, про це 23 грудня повідомили Київська міська прокуратура, Нацполіції та СБУ.
"Двоє мешканців столиці вирішили "підзаробити" грошей — 15-річний парубок та 41-річний місцевий автомеханік. Фігуранти діяли окремо один від одного, а завдання отримували під час спілкування з представниками ворожих спецслужб в соцмережах", - повідомили, зокрема, в НПУ.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2024 року 41-річний киянин отримав повідомлення в Telegram, в якому йому пропонували заробити 10 000 доларів США. Для цього потрібно знайти та підпалити автомобіль, що належить військовослужбовцю ЗСУ чи інших військових формувань.
Надалі на вулиці Деміївській чоловік побачив Jeep Cherokee з символікою ЗСУ, сфотографував його та надіслав фото замовнику. Отримавши погодження, він облив машину бензином та підпалив.

Замовлення підпалити за гроші відділення "Укрпошти" 15-річний хлопець отримав за цією ж схемою – у Телеграмі. Тож придбавши легкозаймисту речовину, він облив нею килимок, двері поштового відділення у Святошинському районі Києва та підпалив їх.
А на Прикарпатті затримано ворожого поплічника, який спалив військове авто, що пригнали для ремонту після виконання бойових завдань на фронті.
За даними слідства, фігурантом виявився 36-річний ігроман з обласного центру. Раніше чоловік уже притягувався до відповідальності за крадіжки приватного майна.

Як встановило розслідування, він сподівався «заробити» на співпраці з окупантами, щоб поповнити свій рахунок в онлайн-казино.
Утім, замість «легких» грошей від агресора всім затриманим оголошено про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за двома статтями Кримінального кодексу України:
ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період);
ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 10 років тюрми.
Як повідомляла УМ, Три групи в трьох областях: палили авто військових та об’єкти «Укрзалізниці».
Успішного удару безпілотниками по військових аеродромах "Саки" та "Гвардійське" завдала Служба безпеки України в тимчасово окупованому Криму. >>
СБУ та Офіс генпрокурора порушили справу проти керівника Генштабу РФ, першого заступника міністра оборони Валерія Герасимова через російський масований удар по Києву та області, який стався в ніч проти 2 липня. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Міністра оборони, Головнокомандувача ЗСУ та керівництва військової академії зірвала нову спробу рашистів заволодіти новітніми розробками України у сфері безпілотних технологій. >>
Через масовану російську атаку в ніч на 2 липня в Києві постраждав зоопарк — у закладі пошкоджені будівлі та є постраждалі тварини. >>
Під час масованого обстрілу столиці в ніч на 2 липня на станціях столичного метро перебували 52 500 людей, з яких – майже 4 500 дітей >>
По Києву вночі 2 липня російські варвари здійснили масовано-комбіновану атаку. На ранок відомо про 13 загиблих та 86 – постраждали, 7 людей дістали живими з-під завалів. >>