Дружину глави ГУР Маріанну Буданову отруїли важкими металами

10:37, 28.11.2023
Дружину глави ГУР Маріанну Буданову отруїли важкими металами

Дружина керівника ГУР Маріанна Буданова наразі перебуває в лікарні через замах на життя. (Фото з відкритих джерел)

Важкими металами отруїли дружину керівника Головного управління розвідки Маріанну Буданову – жінка зараз перебуває у лікарні.

 

Як інформує УМ, про це 28 листопада українським ЗМІ повідомили джерела у розвідці.

 

Після тривалого погіршення стану здоровʼя її госпіталізували.

 

«Зараз завершується курс лікування, далі — контроль лікарів», — зазначив співрозмовник у ГУР і додав, що жінці діагностували ураження важкими металами.

 

«Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті і воєнній справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини», — зазначили у розвідці.

 

Джерела підтвердили, що на Кирила Буданова також вчиняли замахи до та після повномасштабного вторгнення.

 

"Оскільки дружина Буданова невеличка з маленькою вагою, проявилося у неї швидше. А так отруєння підтвердилося ще у кількох співробітників: "вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються", - повідомили джерела.

 

Нині ведеться розслідування з приводу імовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України.

 

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтервʼю «Радіо Свобода» заявив, що його дружина Маріанна наразі проживає разом із ним у його робочому кабінеті, хоча і не працює в ГУР. Із червня 2021 року вона працює радницею мера Києва Віталія Кличка.

 

Кирило й Маріанна Буданови одружилися в серпні 2013 року. У жовтні 2022 року Буданова дала інтервʼю українському журналу Elle, у якому розповіла про себе. Вона повідомила, що за освітою психолог, із 2015-го до 2017 року займалася волонтерською діяльністю в Головному військовому госпіталі на Госпітальній у Києві.

 

Як повідомляла УМ, керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов  розповів про три основні мети використання безпілотників у розвідувальних операціях.