Директор Національного Музею Історії України поїхав у закордонне відрядження і не повернувся
Поїхав у закордонне відрядження і не повернувся директор Національного музею історії України у Києві Федір Андрощук. >>
Невідомо, як Дубневич перетнув український кордон, адже даних про це в системі немає. (Фото: Центр Протидії Корупції)
Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора та оголосив народного депутата Ярослава Дубневича, якого підозрюють у незаконному заволодінні 93 млн грн "Укрзалізниці", у міжнародний розшук.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Центр протидії корупції у четвер.
Як повідомив прокурор, 8 жовтня Дубневич перетнув кордон Румунії з Угорщиною, подальше його місцезнаходження невідоме. Про це на запит українських органів відповіли в Європолі.
Водночас невідомо, як він перетнув український кордон, адже даних про це в системі немає.
"ВАКС відповідне клопотання прокурора задовольнив та оголосив Дубневича в міжнародний розшук. Рішення ухвалили судді Оксана Олійник, Віра Михайленко та Володимир Воронько", – додали в Центрі протидії корупції.
Зазначається, що відповідне рішення дасть змогу в подальшому ініціювати зміну запобіжного заходу та стягнути 56 млн грн в дохід держави.
Захист же своєю чергою продовжував наполягати на тому, що Дубневич перебуває на лікуванні. Але в якому саме місці, казати не стали.
На одному із попередніх засідань сам депутат через відеозвʼязоктежговорив, щонібитоперебуваєвлікарнівУкраїні, алеповідомляти своє точне місцезнаходження відмовився.
Як повідомляла «УМ», за даними слідства, Дубневич організував схему, в результаті якої одна із філій "Укрзалізниці" здійснила процедуру закупівлі стрілочної продукції за суттєво завищеними цінами. Закупівлю провели із залучення двох пов’язаних з депутатом фірм. Через це "Укрзалізниця" зазнала 93,28 млн грн збитків.
Крім того, 11 жовтня правоохоронці повідомили нардепу Дубневичу про підозру в іншому кримінальному провадженні.
Зокрема, слідство встановило, що протягом 2013-2017 років він, залучивши ще п’ятьох осіб, організував заволодіння природним газом підконтрольними йому службовими особами Новояворівської та Новороздольської ТЕЦ на понад 2,15 млрд грн. Таким чином, ТЕЦ отримали незаконний дохід у сумі понад 3,5 млрд грн.
Поїхав у закордонне відрядження і не повернувся директор Національного музею історії України у Києві Федір Андрощук. >>
Відбулася презентація результатів програми пільгового кредитування енергоефективності малого і середнього підприємництва України «Додай енергії твоєму бізнесу» за рахунок позики від уряду Німеччини на суму 7 млн євро. >>
Практику потужних кібератак на енергосектор України продовжують застосовувати російські війська перед масованими обстрілами енергосистеми. >>
У вівторок, 3 грудня, Верховна Рада призначила Олексія Чернишова на посаду віце-премʼєр-міністра України — міністра національної єдності України. >>
Верховна Рада України першого скликання 24 серпня 1991 року ухвалила Акт проголошення незалежності України та створення суверенної незалежної держави Україна, відновила тим самим тисячолітню державність Українського народу, втіливши його споконвічну мрію про самостійну державу, за яку віддавали своє >>
Колишніх радника з Міноборони та нардепа підозрюють в шахрайській оборудці на 10 млн доларів при закупівлі форми для ЗСУ у 2022 році >>