В Україні немає жодної неушкодженої електростанції—Шмигаль
Новопризначений міністр енергетики Денис Шмигаль заявив, що в Україні не залишилося жодної електростанції, яку б не атакували російські війська. >>
США зобов'язуються посилити Україну для майбутньої оборони
Радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван наголосив, що США надають допомогу Україні не лише для поточного контрнаступу, але й для зміцнення її потенціалу у майбутньому.
Як інформує Україна молода, про це він заявив у п’ятницю на Безпековому форумі Aspen, відповідаючи на запитання ведучого щодо постачання Україні винищувачів F-16.
"Ми швидко просуваємося в цьому питанні вперед, Україна має бути в змозі справді ефективно управляти цими F-16 і використовувати їх", – сказав він, наголосивши на співпраці із союзниками щодо підготовки українських пілотів, а також майбутнього обслуговування літаків.
"Так що ця робота ведеться повним ходом, і ми збираємося працювати якомога швидше, аби мати можливість надати цей потенціал Україні", – додав він.
На переконання Саллівана, "винищувачі важливі для довгострокової оборони та стримувального потенціалу України".
"Таким чином, ми не просто готуємося до контрнаступу сьогодні, ми створюємо сили майбутнього для України завтра. І саме цьому насправді присвячена значна частина цієї роботи", – зазначив він.
Як повідомляла УМ, міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що партнери України обговорили поточні потреби України, зокрема навчання українських пілотів на F-16 під час засідання у форматі «Рамштайн».
Новопризначений міністр енергетики Денис Шмигаль заявив, що в Україні не залишилося жодної електростанції, яку б не атакували російські війська. >>
Медаль премії миру 2025 року лідерка венесуельської опозиції та лауреатка Нобелівської премії Марія Коріна Мачадо передала президенту США Дональду Трампу. >>
За основу Верховна Рада 15 січня прийняла законопроєкт № 11328, який посилює захист домашніх тварин. >>
Міністерство енергетики США та NASA підписали меморандум про співпрацю, який передбачає створення ядерного реактора на Місяці до 2030 року. >>
На засіданні 13 січня Верховна Рада України звільнила двох міністрів — голів Міноборони та Мінцифри Дениса Шмигаля та Михайла Федорова, а також голову СБУ Василя Малюка. >>
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>