Суд не задовольнив позов очільниці музею Голодомору про бодішеймінг
У Києві Голосіївський районний суд відмовився задовольнити позов директорки Національного музею Голодомору-геноциду Лесі Гасиджак про бодішеймінг. >>
Тарас Чорновіл: "Моє розуміння – це є персональна помста керівника Офісу президента. Я не бачу іншої причини, інших обставин".
Учора, 13 червня, ледь не всі українські ЗМІ «смакували»-описували НП, яка сталася поблизу дому Тараса Чорновола, якого група молодиків спрешу облаяла, а потім облила зеленкою та вкинула у сіттєвий бак.
Як інформує УМ, причини такої агресивної поведінки новітніх «тітушок» пояснив у Фейсбуці сам Тарас Чорновіл - український політолог, політичний діяч, нардеп України III, IV, V, VI скликань ВРУ.
«Мені все абсолютно зрозуміло і ясно. Зараз уже тут оперативно приїхала поліція. Опитують, усі дії роблять. Але для мене відповідь, в принципі, абсолютно однозначна. В той момент, коли я вийшов з дому, а їхав я якраз на ефір до вас на телеканал “Прямий“… Я в основному працюю вдома, я дуже рідко виходжу зі свого дому. І люди добре знали, що я буду виходити саме на ефір. Чекали мене уже на дворі перед моїм домом. Відразу ж мене догнали.
Спочатку бачив, що сиділи тільки троє. Потім звідкись з’явилося кілька десятків, більше двадцяти людей, оточили, почали шарпати, кричати. Насправді це є повна ахінея. Тому що в дописі про неї йшлося, тільки про факт, що її включили в ефір на “5 каналі”. Я вважаю, що це було некоректно, що до глядачів “5 каналу», - написав Чорновіл.
На цьому все закінчилося. Там було висловлювання жорсткіше – про тих, ким заповнюють ефір того ж самого національного телемарафону.
Основна маса з тих більше двадцяти людей були старшокласники, як виглядає. Їхнє завдання було відбути масовку. Реально, як розповідає нардеп, до нього чіплялися і без перерви верещали тільки двоє людей: жінка сорока років десь приблизно і якийсь там хлопець двадцяти з чимось років.
«Я розвернувся і пішов, в кінці кінців. Вони мені пообклеювали машину, а потім догнали. Хотіли хляпнути в лице зеленкою. Я встиг відвернутися в якусь секунду. Тому облили хіба що піджак, хоча цілили явно в обличчя. Я просто встиг відвернутися і пригнутися. Там була ціла склянка зеленки, спеціально вже підготовлена. І далі відповідно довга шарпанина, штурхання, кидання.
Але вони повиставляли (оприлюднили в соцмережах – УМ.) купу записів. “Тому, якщо є бажання встановити (особи нападників –УМ.) – дуже просто.
Я можу сказати однозначно: теза, з якою вони говорили, нібито з якої причини вони мають до мене претензії, – це є абсолютно повністю притягнуто за вуха. Тим більше, там не було персональних образ до конкретно тієї людини, яку вони там дуже люблять. Мова йде про особисту помсту. Я пишу досить часто про особу Єрмака.
Тому моє розуміння – це є персональна помста керівника Офісу президента. Я не бачу іншої причини, інших обставин», - резюмує Чорновіл.
Показовим є коментар у Фейсбуці Юрія Колесника щодо цієї події: «Якщо Єрмак зробив таке навіть з Порохом (пам'ятаєте передостанній День Незалежності України?), підіславши тітушку з зеленкою, а потім сховавши того від поліції і журналістів (і досі не знайшли), то що його могло зупинити по відношенню до Тараса Чорновіла? Це ОЗГ в чистому вигляді!»
Як повідомляла УМ, Тараса Чорновола облили зеленкою та кинули в смітник.
У Києві Голосіївський районний суд відмовився задовольнити позов директорки Національного музею Голодомору-геноциду Лесі Гасиджак про бодішеймінг. >>
У Львові в Галицькому районному суді знову не обрали запобіжний захід Остапу Стахіву, підозрюваному у шахрайстві і розкритті розташування підрозділу ЗСУ; псевдоактивіст подав клопотання про відвід судді. >>
Усі заклади, де цілодобово мешкають діти перевірить Національна соціальна сервісна служба – це зроблять після того, як виявили, що в навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині систематично знущалися з дітей >>
Два з п’яти столичних мостів через Дніпро — міст Патона та міст Метро — визнані критично небезпечними, що ставить під загрозу безпеку водіїв. >>
Публічні покази фільму "Росіяни на війні" скасував Цюрихський кінофестиваль, який проходитиме у Швейцарії. >>
Партія влади Грузії «Грузинська мрія» використала для своїх передвиборчих банерів фотографії українських міст, які постраждали від обстрілів російських терористів. >>