Лідерські навички: українських офіцерів навчатимуть Канада та Латвія

09:46, 11.05.2023
Лідерські навички: українських офіцерів навчатимуть Канада та Латвія

Основний акцент у навчання офіцерів ЗСУ буде на розвитку й вдосконалені їх лідерських навичок.

Навчальну програму для українських захисників спільно створять Латвія та Канада. У ній основна увага буде зосереджена на розвитку їх лідерських навичок.

 

Як інформує УМ, про це в Оттаві під час спільної пресконференції із латвійською колегою заявила міністр оборони Канади Аніта Ананд.

 

“Канада та Латвія спільно навчатимуть українських військових на території Латвії, починаючи вже з 15 травня. У партнерстві між Збройними силами Канади та Латвії ми проводитимемо навчання із розвитку лідерських навичок військовослужбовців ЗСУ”, - сказала Ананд.

 

За її словами, у рамках цієї нової програми українські молодші офіцери навчатимуться “відповідальності на полі бою, процесу планування та надання наказів, координації маневрів, збору розвідувальних даних, планування та виконання”.

 

“Це тренування доповнить наші інші зусилля у рамках операції UNIFIER у Великій Британії та Польщі. Канада вже навчила понад 36 тис. українських військових й завдячуючи цій новій програмі, підготує іще більше”, - зауважила міністр.

 

Нагадаємо, що в рамках місії UNIFIER канадські військовослужбовці з 2015-го року навчають навичкам сучасного бою українських військових. Після початку повномасштабного російського вторгнення, канадські інструктори покинули територію України, однак за кілька місяців навчання було відновлено у Великій Британії та Польщі.

 

Як повідомляла УМ, понад 16 тисяч українських військових пройшли навчання у країнах ЄС.