Вдалі «жнива»: за рік СБС знищили російські цілі на $40 млрд - Зеленський
За рік після створення Сили безпілотних систем (СБС ЗСУ) уразили російські цілі різного рівня на суму майже $40 млрд. >>
За словами Бореля, отриманий «мир» буде жахливим, оскільки Україна перетвориться на маріонетку.
Голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що Україна здасться за кілька днів, якщо Захід перестане надавати військову допомогу. Однак такий сценарій взагалі не є варіантом.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив в інтерв'ю La Sexta.
«Я знаю, як закінчити війну негайно: я припиняю надавати військову допомогу Україні, і Україна має здатися за кілька днів. Все, війна закінчена. Але чим закінчилася війна? Україна перетвориться на таку маріонеткову країну, як Білорусь, позбавлену своїх свобод. Ми хочемо закінчити війну?», - заявив голова європейської дипломатії Жозеп Боррель.
Він підкреслив, що саме «тому ми маємо продовжувати допомагати Україні».
Борель також висловив занепокоєння через те, що на війні гинуть українські та російські військові та все свідчить про продовження кровопролитної війни.
«Мир якнайшвидше, але який мир?», - підсумував Боррель.
Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів главі Євродипломатії Жозепу Борелю щодо тези про закінчення війни Росії проти України. Останній сказав що війну нібито можна зупинити, якщо перестати постачати зброю ЗСУ, але це призведе до несправедливого миру.
Подоляк заявив, що це лише розширить війну, тому «абсолютно точно не можна «припинити війну негайно»».
Він підкреслив, що єдиним рішенням щодо завершення війни може бути повне виведення окупаційних військ РФ із території України.
«А от припинення постачань – це виключно про масштабування війни, про перенесення її на інші території, про різке збільшення воєнних злочинів і тотальне знищення цивільного населення. Правильно робіть акценти», – написав Подоляк.
24 квітня 2023 року Боррель заявив, що лідери Китаю та Бразилії мають відвідати Україну, перш ніж брати участь у сприянні миру у війні.
25 квітня очільник дипломатії ЄС сказав, що Союз будуватиме відносини з іншими країнами на основі їх ставлення до РФ та Китаю.
9 травня посол ЄС у Китаї закликав КНР зробити більше для миру у війні РФ проти України.
Як повідомляла УМ, Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Борель екстрено зустрівся з главою МЗС Ірану через надання воєнної підтримки росії у війні з Україною.
За рік після створення Сили безпілотних систем (СБС ЗСУ) уразили російські цілі різного рівня на суму майже $40 млрд. >>
У далекому 1963 року 9 червня відійшов у засвіти Василь Барвінський - видатний український композитор, піаніст, диригент, педагог, музикознавець, зять науковця-фізика Івана Пулюя (першовідкривача Х-променів), а ще - "ворога народу", який відбув 10 років мордовських таборів (1888-1963). >>
Олександр Усик, чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за 2026 рік за версією TIME. >>
Збройні Сили України у травні не лише стабілізували фронт, а й перехопили ініціативу на деяких гарячих ділянках лінії зіткнення. >>
Європейська комісія у вівторок, 9 червня, презентовала новий, 21-й пакет санкцій Євросоюзу проти росії – він зосередиться на енергетиці, фінансових послугах та криптовалютах, торгівлі та рибальстві. >>
Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ затвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. >>