Україна повернула з полону 25 військових та цивільних, фото
Україна повернула із російського полону 25 військових та цивільних. >>
Нові технічні можливості дають команді ГО «Перспектива» урізноманітнити проведення навчальних заходів у громадах. (Фото надані Юлією Поповою)
Громадська організація «Платформа сталого розвитку «Перспектива», що працює у Новоселівській громаді Полтавського району, була зареєстрована групою місцевих активістів три роки тому. Її діяльність спрямована на сприяння розвитку громади в економічному, екологічному, культурному та соціальному напрямках.
Тобто, на поліпшення добробуту її мешканців. З початку повномасштабної війни ГО «Перспектива» сфокусувалася на допомозі переселенцям, які масово прибували до Новоселівської громади.
А ось сама команда працює в орендованому приміщенні й тривалий час змушена була користуватися орендованим обладнанням.
«Ми довго, але безуспішно намагалися знайти фінансування для закупівлі меблів й офісної техніки, — говорить керівниця «Платформи сталого розвитку «Перспектива» Юлія Попова. — Здійснитися нашій мрії допомогла перемога в грантовому конкурсі, який у січні-лютому цього року проводила Програма «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні, що впроваджується за фінансування Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії й реалізується відомою британською компанією Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group у співпраці з Crown Agents in Ukraine.
За грантові кошти ми придбали, зокрема, меблі, офісну техніку, зарядну станцію, павербанки (згодилися під час вимкнення електроенергії) та інше необхідне обладнання для комфортної і безперебійної роботи персоналу».
Юлія Попова.
Нові технічні можливості дозволили команді «Перспективи» організувати навчальні заходи для вразливих категорій населення, працівників підтримуючих професій (соціальний захист, освіта, інші структурні підрозділи органів місцевого самоврядування). А також налагодити взаємодію та прямі зв’язки між отримувачами послуг (жителями громад, в тому числі вразливих категорій) і їх надавачами (відділами і структурними підрозділами органів місцевого самоврядування, благодійними та громадськими організаціями).
Відтепер команда може підвищувати свій професійний рівень й набувати нових навичок в онлайн форматі: брати участь у вебінарах, тренінгах.
Упродовж останніх трьох місяців завдяки реалізації проєкту вдалося підготувати заявки на конкурси і запити до благодійних організацій та залучити понад 11 000 євро для допомоги вразливим категоріям населення. Окрім того, підписати меморандуми про співробітництво у довгостроковій перспективі, що дозволить системно й ефективніше надавати послуги громадянам, зміцнити співпрацю з іншими організаціями громадянського суспільства.
«Проєкт дав можливість «розправити крила» нашій організації, адже комфортні умови праці — це про стабільність для всієї нашої команди і волонтерів!», — із задоволенням говорить Юлія Попова.
Україна повернула із російського полону 25 військових та цивільних. >>
Два склади нових пасажирських вагонів (по п’ять у кожному), виготовлених на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», здійснили пробігові випробування за маршрутом Кременчук—Полтава—Кременчук. >>
За повідомленнями Полтавської обласної прокуратури та УСБУ в Полтавській області, правоохоронці викрили професора одного з полтавських приватних вишів, який організував кілька схем ухилення від мобілізації. >>
Це люди, які не шукають роботу з різних причин. >>
У Черкасах поліція взяла 38-річного підприємця, який за 5 тис. доларів обіцяв ухилянтам організувати непридатність до служби в ЗСУ. >>
У Полтавській області в колишнього посадовця Головного управління Державної казначейської служби знайшли необґрунтовані активи на мільйони доларів США. Правоохоронці розслідують справу за фактами незаконного збагачення й «відмивання» грошей. >>